Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha elhagytam a személyigazolvá...

Ha elhagytam a személyigazolványomat és újat kérek akkor a személyigazolvány száma változni fog?

Figyelt kérdés
és helyben megtudják csinálni a képet hozzá vagy vinnem kell magammal?
2020. dec. 12. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Változni fog a száma, minden kártya új számot kap. Csak helyben csinálnak képet, nem vihetsz magaddal.
2020. dec. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2020. dec. 12. 14:12
 3/9 A kérdező kommentje:
és bármelyik okmányirodában kérhetem?
2020. dec. 12. 14:19
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen


[link]

2020. dec. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van érvényes útleveled, vagy jogsid, azt vidd magaddal.

Ha nincs, akkor az születési anyakönyvi kivonatodat.

2020. dec. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi! nem írok ki új kérdést ha nem muszáj de gondolom az ha el hagyott bankkártyámat lecseréltetem attól még a számlaszám megmarad ugye? vagy azt is cserélik?
2020. dec. 12. 15:18
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az igazolványok száma nem az embert, hanem magát a kártyát azonosítják, tehát az mindig új. Ha van érvényes jogsid, az is jó személyi helyett, vagy útlevél.

Minden okmányirodában intézhető ügyben bármelyikhez mehetsz, kivétel a lakcímkártya. Azt csak a lakóhely szerinti irodában lehet csak megtenni.

2020. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
6: a számlaszámod az állandó. Eleve párévente új kártyát kapsz, tehát folyamatosan változik a kártyaszám. De az új kártyát mindig hozzárendelik az (állandó) bankszámlaszámodhoz.
2020. dec. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszke!
2020. dec. 12. 15:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!