Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Veletek már történt hasonló?...

Veletek már történt hasonló? Mennyire viselt meg titeket?

Figyelt kérdés
Azzal kezdeném, hogy a gyengébb idegzetűek ne olvassák most ezt el. Tegnap este olyan rossz álmom volt, nem is nagyon tudtam aludni. Kisebb trauma ért, mert még ébredés után is pár óráig a hatása alatt voltam. Szóval az történt, hogy a szomszédnak volt két nagyobb testű rotija (egy pár voltak). Volt nekik egy kis kölykük, akit nagyon szerettek. Egyik nap átmentem és brutálisan átszúrtam egy vasvillával a szemük láttára. Ez után a két kutya megvadult és nem lehetett velük bírni. Az lett végül a vége, hogy el kellett altatniuk a két kutyát. Nem tudom honnan jött ez az álom, de nagyon megviselt, most is szarul érzem magam miatta. Igazából visszagondoltam, hogy érhetett e valamilyen befolyás esetleg filmből vagy videókból, de nem.

2020. dec. 16. 11:00
 1/6 anonim válasza:
100%

Nos ha alábbiak történtek:

-vetélés(lehet állat,ember)

-Tesvér vagy egy emberi/állat brutális halála

-vagy simán rossz állom

-vagy egy rossz tramuma ami megmaradt benned

2020. dec. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezek közül a rosszálom lehet maximum, mert egyik se igaz rám.
2020. dec. 16. 11:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Szegény kutyuk
2021. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen 😟
2021. jan. 8. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem eddig a legdurvább álmom olyan volt, hogy szíven szúrtam egy embert késsel. Nem tudom, hogy kit, olyan érzés volt, mintha ismerném, de ránézésre nem tudtam, hogy konkrétan ki az. A legfurább az volt benne, hogy asszisztált hozzá, kvázi kérte. És elég részletesen a szemem előtt volt, hogy mi történik.

Hát olyan szarul még nem ébredtem, mint az után.

Se előtte, se utána nem ért olyan trauma, vagy egyéb esemény, ami indokolná, sima rémálom volt. Pár napig, amikor eszembe jutott, rossz érzés volt, de aránylag hamar kihevertem, tudatosítottam, hogy csak álom volt.

2021. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már én is elfelejtettem. De utána, tényleg elég rossz, ha egy realisztikus álom balul sül el.
2021. jan. 14. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!