Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Crystalnails ufo uv led...

Crystalnails ufo uv led lampaba miert szorul bele a ledcső?

Figyelt kérdés
Midenhogy próbáltam kiszedni, de kuka lesz a vége. 2alkalmat használtam. Elvileg új volt mikor megrendeltem a hivatalos oldalról, de a ledcső már az első használatnál pislákolt. Ma jutottam el oda hogy kicserélem, az egyik ledcső szépen kijött, a másik sehogysem, már valszeg a sok próbálkozástól tönkre is ment.

2020. dec. 18. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Jelezni kellett volna a problémát, a Crystalnak van szerelő műhelye. Meg van garancia is a termékre. Simán előfordulhat 1-1 gyári hibás termék, erre nem az a megoldás, hogy elkezded magad megszerelni...


Illetve 14 napon belül el lehet állni a netes vásárlástól. Nyilván így, hogy tönkre tetted a foglalatot már nem.

2020. dec. 18. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem kell tahónak lenni, mellesleg nem szereltem szét semmit, csak kivenni próbáltam.
2020. dec. 18. 11:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem voltam tahó, csak nem értem, hogy ha veszel valamit, ami hibásan érkezik, akkor miért te akarod a problémát megoldani? Plusz csövet vettél, hogy jó legyen, ahelyett, hogy jelezted volna a problémát.


Amúgy te írtad, hogy valószínűleg már tönkre ment...

2020. dec. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jézusom, látom nagyon értetlen vagy. Semmiképpen sincsen igazad, de nem fogok többet válaszolni. Nyilvánvalóan nem tudtam hogy rossz a lámpa, azt gondoltam hogy én vagyok béna, de sokadszori próbálkozásra be kellett látnom hogy hibás. Nem értem a stílusodat, egyáltalán nem a te pénzed volt ebben a dologban benne, azért mert névtelenül nagy a szád még nem segítesz megoldani a problémat, és a válaszod is értelmetlen/ hasznavehetetlen, mert hiába ecseteled hogy az én hibám, de nem ez volt a kérdés, tehát feleslegesen írtad.
2020. dec. 19. 02:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Vidd el a Crystal szervizbe.
2020. dec. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!