Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rosszlányokon.hu-n ha egy...

Rosszlányokon.hu-n ha egy lány ki írja, hogy "sms-re válaszol", akkor miért nem válaszol rá ha megkérdezem a tafifákról,árairól? Olvasta is (kijelzi)

Figyelt kérdés
El is volt olvasva az SMS, nem értem a dolgot. Többel is megpróbáltam és ott is csak elolvasták. Még nem volt dolgom fizetős lánnyal, csak kíváncsi voltam. Azthittem hogy a rosszlanyok.hu egy olyan oldal, ahol a hölgynek fizetsz és szexuális szolgáltatást nyújt. Nem értem. Vagy most hogyan működik ez? Valakinek van tapasztalata, hogy most akkor ezek mifele csajok és hogyn működik?

2020. dec. 20. 11:43
 1/8 A kérdező kommentje:
* tarifákról *
2020. dec. 20. 11:43
 2/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert aki még telefonál i se mer, arra minek vesztegessenek időt, úgy se fog elég tökös lenni és elmenni hozzá...
2020. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
2es vagyok. *telefonálni
2020. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sms-nél azt te nem fogod tudni, hogy elolvasta-e. Arról kapsz értesítést, hogy megkapta az üzetetet, attól még nem biztos, hogy elolvasta.
2020. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bolcs_Elek ***** válasza:
58%

A rosszlanyok penzert szexualis szolgaltatast nyujtanak.


Tehat nem fognak veled ingyen veget nem ero sms beszelgetesbe kezdeni.

Gondolj csak bele, milyen sok ilyen puhapocs van mint te is, mi lenne ha mindenkivel elkezdene sms ben “egyeztetni”, hogy arra verjetek ki....

2021. febr. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Kistál_és_a_bor válasza:
...akkor mégse válaszol...hmm...
2021. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kevesen tudnak itt szöveget értelmezni. Nem volt arról szó, hogy ki mer telefonálni, ki nem, ahogy az egyeske írta. Arról sem volt szó, hogy sms beszélgetésekbe kellene kezdeni, ahogy Elekecske írja.

Arról volt szó, miért nem válaszolnak sms-re, ha oda van írva, hogy válaszolnak.

Ha ki van írva egy boltra, hogy buszjegy kapható, és bemész, mégse kapsz, akkor is el kell kezdeni érvelni, hogy milyen hülye vagy, hogy miért nem jársz autóval?

Érdekes szövegértelmezési képességű emberek tobzódnak itt.

2021. febr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Bolcs_Elek ***** válasza:

Egy rosszlanyon szamon kerni miert nem valaszol sms-re amikor ki van irva hogy igen, egyszeruen pitianer.


Elfelejtette,

Tele lett a toke az sms bohocokkal

Rosszul jelolte az oldalon, es pont leszarja az smsezoket

Stb

2021. febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!