Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Suliidőben 7:30kor szoktma...

Suliidőben 7:30kor szoktma kelni, nyáron pedig 10-11 fele. Hasnáljam ki hogy sokáig tudok aludni, vagy fokozatosan szoktassam rá magam a koránkelésre? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
én is ezen gondolkodom, de én másfél órával előbb kelek suli időben
2010. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szoktasd magad a korán keléshez bár én mostanában 11 körül fekszek de már fél 6 kor fent vagyok suli időben meg nem szerintem ez azért van, mert ha most nyáron felkelek tudom hogy most egész nap nem kell szinte semmit csinálni de ha suli van akkor nem akarok suliba menni.
2010. aug. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

szerencsére én közel lakok a sulihoz de így is sokat számít a 2,5-3óra alvás...


És hogy szoktassam?

2010. aug. 12. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Szokni ráérsz, amikor muszáj! Szeptemberben úgysem tanulunk még semmi fontosat, lehet aludni az órákon.

Egyébként én mostanában fél 10-ig, 10-ig szoktam aludni, iskolaidőben meg negyed 6-kor kelek :) Szóval nálam még drasztikusabb a különbség :D

2010. aug. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát igen nálad tényleg drasztikusabb :/

Akkor kihasználom amíg alhatok:D

2010. aug. 12. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!