Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kami-tachi ni Hirowareta...

Markati1958 kérdése:

Kami-tachi ni Hirowareta Otoko lesze 2 évada?

Figyelt kérdés

2020. dec. 21. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Őszintén most néztem meg egyetlen NEM hivatalos forrást. Ott azt írják nem jelentették be. Valószínű befejezetlen marad, de reménykedni lehet. Ha szüksegés később belinkelem az oldalt amiről beszéltem. Angolul van, de ha nem probléma akkor linkelem majd.
2020. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szerintem tutira lesz, mert úgy épült fel a történet. Sok itt még az elvarratlan szál :)
2020. dec. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Azért mondtam valószínű befejezetlen marad mert, ahoz hogy 2. évadja legyen elég pénzt kell produkálnia az elsőnek. Ez viszont sajnos többnyire nem rajtunk múlik hanem azon, hogy japánban mennyire tetszett az embereknek. Mivel pontos adatokat nem tudok ilyen szempontból ezért mondtam, hogy reménykedni lehet.

2020. dec. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!