Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Volt már nektek olyan, hogy...

Volt már nektek olyan, hogy ezen az oldalon beszóltak neked vagy nem hagytak békén?

Figyelt kérdés
Nem először futok bele olyan alakokba akik kezdetben tök normálisan beszélnek privát üzenetben, de amint közlöm, hogy "nem folytatom a beszélgetést" akkor már teljesen begőzöl és konkrétan regényt ír, hogy én milyen aljas vagyok olyan szóhasználatokkal, hogy csak nézek. Ma is egy krémről kérdeztem valamit, amire tök normális válaszokat kaptam, erre privátban egy srác nagyin érdeklődött, hogy nekem ez most mi meg hogyan használom. Erre egy idő után már nagyon tolakodóan érdeklődött, hogy nekem, hogy alakult ez a betegség ki meg hogy is használom a krémet, meg még ő kérte ki magának, hogy ő jobbna tudja hogy nekem nem is ez a betegésem van amita az orvos felírt, hanem telejsen már és olyan regényt írt, hogy letiltottam. ám szinte rögtön miután letiltottam egyből megint egy regénnyel köszöntött, hogy megint én vagyok és látom cska letiltottál...Pedig csak kértem, hogy fejezzük be, mert ez elég személyes és nem tartozik másra, de csak megtalált letiltás után...Aztán meg mikor szexualitás témában kérdezek párat, egyből kapom a privát üzenetekben a kanos ismerkedős pasikat és hiába írom, hogy nem kérek privit...Máskor is felteszek egy sima átlagos kérdést erre unatkozó emberek jönnek, emojikkal valamikor csak lusták és kimásolnak egy google oldalt pedig véleményeket is kértem. De ez a mai nagyon lecsökkentette a lelkesedésemet az oldal iránt. Konkrétan tényleg mp volt mire megint rám írt, mintha erre készen állt volna. Azóta szerencsére nem írt. Ti találkoztatok ilyen alakokkal? Volt akit nehezen ráztatok le?

2020. dec. 22. 22:36
 1/6 A kérdező kommentje:
bocsi a hibákért.
2020. dec. 22. 22:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Privátba nekem még nem írtak olyan sokan. De alapból már sokan beszóltak. Hogy mit csinálok ilyenkor? Röhögő görcsöt kapok
2020. dec. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már el sem olvastam a második üzenetét mivel az elsőben is szinte csak káromkodásokat használt :D...de ilyen még nem volt nálam. meglepett...mennyire tolakodó volt.
2020. dec. 22. 22:44
 4/6 A kérdező kommentje:
még ő rágott be hogy letiltottam azok után minek nevezett egy regényében...tényleg mire letiltottam, szinte 3 mp volt mire egy újabb nicken írt, hogy "látom csak letiltottál"...azt hittem nem rázom le de szeerencsére eltűnt.:D
2020. dec. 22. 22:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy vó't-e? :D

Heti rendszerességgel.... (mondjuk én elég markánan vissza szoktam szólni az egysejtű ostoba senkiházi idiótáknak... ők meg persze ezt nem tudják helyén kezelni :D)

Ignorálod és kb ennyi. Ne vedd a szívedre, lelkedre, lépj tovább oszt csá.

2020. dec. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én se szoktam nagyon visszaszólni bár van határ, hogy ki milyen stílusban beszél akkor én se fogom vissza magam :D..Nem is veszem a szívemre, mondom a leveleit el se olvastam csak épp hogy aztán tele káromkodás, de tényleg egy fél oldalnyit írt szinte...pedig csak mondtam hogy hagyjuk ezt inkább...errecsak felhőbörgött
2020. dec. 22. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!