Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vendégségben nagy wczni? Nagy...

Vendégségben nagy wczni? Nagyon gáz? Vagy ha házigazda vagy és a vendégek ottvannak nálad akkor elmész vagy inkább végig szenveded?

Figyelt kérdés

2020. dec. 25. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Felnőtt vagyok, már/még tudom időzíteni a székelésemet. Te is gyakorold.
2020. dec. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Nyugodtan ott csináld ahol érkezik és van wc. A felnőttség azt jelenti hogy nem szivatod a szervezeted feleslegesen.
2020. dec. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha kell, én mindig elmegyek, ahol van WC, elvégre ezért van. Nem egészséges dolog sokáig visszatartani, a nadrágomba csinálni pedig végképp nem fogok, ha mégse sikerülne.
2020. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
Nem illik
2020. dec. 25. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
89%
Ez azért függ a vendégség hosszától. Ha csak néhány órán át tart és nem kibírhatatlan az inger, akkor én nem mennék el közben. Több napos vendégségnél nyilván nem tartogatom.
2020. dec. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Vendégségben nagyvécézni baromi bunkó dolog. Egy felnőtt szobatiszta ember nem igaz, hogy nem bír ki pár órát. Vendégláttókénst sem illik elvonulni nagyvécézni, mivel a házigazdának végig a vendégekkel kell foglalkoznia. Meg különben sem lehet úgy intézni, hogy közben 3-an sorbaállnak az ajtó előtt, és ráadásul minden behallatszik a nappaliba.
2020. dec. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Már miért lenne bunkó dolog nagyvécézni?


Én ma a barátom szüleinél töltöttem a napot, reggel 9 óta, együtt karácsonyoztunk és elég sokat ettem. A hazaút másfél óra nekünk, nem szerettem volna egész hazaúton szenvedni ezért még indulás előtt intéztem egy nagydolgot náluk. Próbáltam gyorsan letudni, sajnálom ha esetleg megérezték, de ez van, én emiatt nem szégyenkezem vagy tartom magam bunkónak. 25/N

2020. dec. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem kakilok ott.

20L

2020. dec. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
80%

Felnőtt ember képes ezt kultúráltan megbeszélni, akár vendégségben is.


Én 2 hete vendégségben vagyok. Már 2x mostam ki a WC-t, pedig nem csak én használom, de a házi gazda nem tanulta meg lehúzni.


Na most akkor ki a felnőtt? A közhelyes válaszadó, vagy az, aki ezt meg tudja beszélni azzal, akivel dolga akad és nem az interneten mesél kamu szöveget, hogy mit jelent felnőttnek lenni.


Tartsa vissza 2hétig az az ürülékét, aki életképtelen!!!

2020. dec. 29. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
98%
A muszáj nagy Úr!
2020. dec. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!