Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem lehet f3 kategoriás...

Miért nem lehet f3 kategoriás tüzijátékot használni? ha f1 f2 lehet és f3 miért nem? miben külömbözik?

Figyelt kérdés
2020. dec. 25. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Trabant VS AUDI.
2020. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesebb.
2020. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Külföldön egész évben használhatod az F3 mat is. A törvényben különbözik hogy nálunk 28-31 között vásárolható és csak December 31-én használható fel este 6 tól reggel hatig. Más esetben külön engedély kell hozzá. Ha valaki rendel nyilván ez betarthatatlan hogy 28 és 31 között szállítsanak. Én idén már megvettem. Egy alavult hülye törvény van rá. Ugyan úgy mint a petárdára. Ami a modern kori internetes rendelés világában már betarthatatlan! Az F3 mas rakétához képest az F2 bóvli piti kínai kis gyerekjáték. Próbálj ki kérdező egy 170cm hosszú embernagyságú F3 mas óriásrakétát. És nézz meg egy 45-50mm es telepet. Szilveszterkor idén is nálam alap mind kettő.
2020. dec. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!