Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gyakran elöfordul, hogy alvás...

Gyakran elöfordul, hogy alvás közben azt hallom, hogy valaki csenget az ajtón. Tisztán hallom felébredek és senki nem csengetett. Miért van ez ?

Figyelt kérdés
Érdekelne a válaszotok.
2020. dec. 28. 07:14
 1/4 anonim ***** válasza:
26%
A szomszéd szivat,becsenget és elfut.
2020. dec. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
77%
Lehet álmodtad vagy lehet ezotériás dolog is. Ha mostanában halt meg rokon vagy most van a halála évfordulójának napja. Vagy lehet egy kicsit keveset alszol és képzelődől. Utolsó lehetőség az, hogy valaki szívat téged.
2020. dec. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Három magyarázat van erre, ami amúgy gyakori.

1. Tényleg becsengetnek, pl hülyegyerekek

2. Álmodod a csengetést.

3. Hallucinálod a csengetést. Ezt hallási hallucinálásnak nevezik, és amúgy teljesen ártalmatlan. Olvastam erről egy cikket, lényege, hogy az agyi folyamatok során olyan impulzusok vannak, amiket az ember zajként érzékel. Csattanás, dörrenés, stb. Külső hang nincs, ez csak a fejünkben van.

2020. dec. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1/3 anonim. Nem szivat a szomszéd mert volt, hogy direkt felkeltem és kinéztem senki sehol nem volt.../ egyébként ha valaki csenget akkor kigyullad egy lámpa a kapu/ajtó/ telefonon. Többemeletes házban lakom../
2020. dec. 29. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!