Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak budapesten furcsa...

Vannak budapesten furcsa helyek amit kevesen ismernek?

Figyelt kérdés
Mivel msotanában nem utaznék annyira messzire,gondoltam megnéznék pár olyan helyet ami Budapesten található,de úgy mond titkos,kevesk által imsert! Hol vannak ilyenek?

2020. dec. 28. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért titkosak, hogy ne menjen oda sok ember... bolond lenne elárulni aki ilyet ismer. 😂
2020. dec. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szamóca
2020. dec. 29. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Moszkvatér c filmben volt egy cím, ahova bulizni mentek, de nem létezett a cím.
2020. dec. 29. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
No persze,nem a szószerinti felállásban értettem a titkos helyeket! Hanem pontosan olyanra gondoltam ami ilyen nyugis nem turistalátványosság Ugyanakkor érdekes és megnyugtató!
2020. dec. 29. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
56%

Csepel, szabadkikötő.

Őrmező a Bob pálya másik oldala.

Sorrento sziklák.



Ezek nyugisak és szépek. Vannak emberek, de elég ritkásan.

2020. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utazd be BKK-val a várost, én ezt tettem nagy unalmamban pár éve. Azóta pár környékre visszamentem sétálni.
2020. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
85%
Lehet, hogy kicsit morbid, de én imádok a Farkasréti temetőben sétálni. Szerintem gyönyörű, nyilván nyugodt, számomra olyan, mint egy gyönyörű vadregényes park. Van egy újabb része, az angyalok kertje, ahova a zsidó temetőn át lehet feljutni, innen csodálatos kilátás van Budára és Petre.
2020. dec. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!