Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap hoznak nekem csomagot....

Holnap hoznak nekem csomagot. Én nem leszek otthon, csak a 18 alatti lányom. Mitől függ, hogy átveheti-e vagy nem?

Figyelt kérdés
Sajnos jártam már úgy, hogy lányom nem vehette át, ezért visszavitte a futár, mert én nem tudtam haza jutni.

2020. dec. 29. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
14 év felett lehet átvenni saját névre vagy azonos lakcímen élőknek szóló küldeményt. Alatta cselekvőképtelen fiatalkorú, így nem írhat alá átvételi elismervényt.
2020. dec. 29. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

Attól függ, mennyivel van 18 alatt.

Ha nem sokkal, akkor attól is, mit visel.

2020. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha rendes a futár akkor nekiadja. Egyébként a szomszéd is átveheti ha otthon van.
2020. dec. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amióta korona van nem kell aláírni semmit. Kifizeti és átadja neki a futár minden probléma nélkül.
2020. dec. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Futárszolgálattól is függ.

Ilyen hidegebb időszakban volt, ha csak 1 perccel előbb telefonált, hogy érkezik, mire öltözködtem, kiértem, már ült is vissza az autóba; behozta, ott volt a csomag a fedett tornácon.

Van, amelyik szolgálatnál kértek nevet, ők írták be. Van, amelyiknél kérték a személyazonosító igazolványt, alá is kellett írni. Volt, hogy a 8 éves unokám vette át: a futár egyszerűen a kezébe adta a csomagot - előre volt fizetve -, köszönt, hogy szia, és elment.

Most mindenütt lazább a dolog.

2020. dec. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek.
2020. dec. 29. 17:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!