Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet kinyomozni azt ha...

Hogy lehet kinyomozni azt ha valakit rejtett számmal hívogatnak? Hogy kié az a rejtett szám? M párommal azt csinálják napok óta.

Figyelt kérdés
2020. dec. 29. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Házi módszerekkel sehogy, azért privát hogy ne tudja a hívott fél visszafejteni a forrást.

A rendőrség tudja a szolgáltatótól kikérni, ha feljelented és megalapozott a panasz.


Vannak ilyenek a neten, de én nem bíznék abban, hogy tényleg kiderítik neked, és még fizetős is a szolgáltatás:

[link]

Plusz attól, hogy megtudod a hívó számát, egy ismeretlen esetén nem vagy semmivel sem előrébb.

2020. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha állandóan hív, például naponta, akkor feljelentést tehetsz zaklatásért. A rendőrség majd kideríti. Ha csak egy egyszeri vicces hívás volt (vagy annak szánt, de nem úgy sült el), az még nem bűncselekmény.
2020. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiltod, aztán hadd hívjon, ahányszor jól esik! Be lehet állítani - modern telefonokon, - hogy azonosító nélküli hívást hagyjon figyelmen kívül a telefon! Én például nem használom ezt a funkciót, mert az én esetemben eddig elég volt annyi is, hogy következetesen nem vettem fel a szám nélküli hívásokat. -Mivel elmaradt a "sikerélmény", idővel nem keresett, aki próbálkozott. Aki szórakozik, annak szüksége van arra a "sikerélményre", amit nem kapott meg tőlem, így kénytelen volt belátni, hogy nincs értelme annak, amit csinál. A névtelen hívásokat bukták azok is az esetemben, akik - ki tudja, honnan, - megszerezték a számomat. Remélem, egy vagyont kifizettek a semmire!
2020. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Páromnak a telefonján nincs ilyen funkció. :(.
2021. jan. 4. 05:44
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi a neve ennek a funkciónak?
2021. jan. 5. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!