Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Minecraft-al kapcsolatban...

A Minecraft-al kapcsolatban kérdeznék. Amikor a TLauncher-be akarok regisztrálni (Sing Up), miért nem enged tovább?

Figyelt kérdés
A legbonyolultabb jelszavakkal próbáltam már fiókot létrehozni, de állandóan azt az idegtépő üzenetet kapom vissza, hogy „Password is too simple”. Miért lenne túl szimpla és mi lehet ennek az eredeti oka, valamint mit tekint ez a rendszer erős jelszónak például?? Sehol nem találtam eddig megoldást erre a neten, és gondolom sokan mások sem. Ezért is tenném fel ezt a kérdést. A válaszaitokat előre is köszönöm/köszönjük!

2020. dec. 30. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
75%

Sign up.

De minek akarsz regisztrálni?

2020. dec. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert úgy tudom, hogy ha nem vagyok beregisztrálva, nem enged skin-t választani és használni. Valamint később szervereken is akarnék játszani, multiplayer-ben. Ehhez pedig már nem a standard Steve skin-t szeretném használni.
2020. dec. 31. 14:23
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval jó lenne, ha részletes választ kapnék a kérdésemre, mert biztos nem csak engem foglalkoztat ez. Egyébként Sign Up-ot akartam írni, sry.
2021. jan. 2. 14:42
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Itt regisztrálj: [link]


A biztonságos jelszó feltételei:


- Legyen benne legalább két nagy betű (Ne egymás mellett)

- Legyen benne legalább két szám (Akár egymás mellett)

- Legyen benne legalább egy speciális karakter (#, &, @)

- Legyen legalább tizenhat karakter hosszú


Tehát ami nem jó:

Kutya1

Ami már közelít a jó felé:

KicsiKutya10

Ami pedig jó:

NagyonKicsiKutya10@


Érdemes egyébként akár több nyelvet keverni:

VerySmallKutya10@

2021. jan. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget a magam és más ez iránt érdeklődők nevében!
2021. jan. 4. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!