Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szuleimnek...

Hogyan mondjam el a szuleimnek? Mennyire karos az IQOS?

Figyelt kérdés
Kivancsi vagyok, hogy milyen az e-cigi, mert a kornyezetemben sokan( legtobben kissebbek) is szivjak, sot az atlag a klasszikust. Nekem megteszett az IQOS, ezert ki szeretnem probalni, hogy milyen is, termeszetesen a nikotinmentes verziot. 16 eves vagyok. Hogy mondam el a szuleimnek, hogy ilyesmit szeretnek csinalni? Mennyire karos az IQOS?

2021. jan. 5. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Azért én nem nevezném a nikotint: NEM károsnak, elvégre használják rovarirtáshoz, idegméreg. Ezt pedig házilag cigicsikkekből áztatják ki.
2021. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem azt mondom, hogy nem káros, hanem hogy nem elsősorban attól hal meg évente 20 ezer dohányos az országban.
2021. jan. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
74%

Az IQOS teljesen más technikával működik, mint a rendes cigaretta.


[link]


A fentebb belinkelt oldalon keresztül részletesen is olvashatsz arról, hogy mi is pontosan ez, és hogyan működik.


Szerintem a szüleid pedig jobban fogják ezt díjjazni, hogy ezt szívod, mert ez kevésbé káros az egészségre.

2021. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Csak azert mert annyian szivjak korulottem s meg kissebbek is(persze dugiba), hogy en is kivancsi vagyok ra
2021. jan. 17. 21:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!