Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom az egész életemet meg...

Utálom az egész életemet meg magamat. Van még remény? Picit hosszú lesz de muszáj valahol kiírnom magamból ha van kedved olvasd végig.

Figyelt kérdés

Hát hol is kezdjem.23 éves vagyok és egy szerencsétlen:(.Már az általánosból is úgy ballagtam el h mindenki engem csesztetett mindennel nem voltam egy picit se népszerű,gondoltam majd a középsuliban más lesz.de sajnos ott is ugyan ez volt mintha ugyanott lennék csak más emberek és már gyomorideggel mentem mindig h ma mivel találnak be.A másik hát igen a csajok.Ahova jártam ott rengeteg csaj járt csak az volt a baj h hiába szedtem össze a bátorságom és mentem oda hozzájuk egyszerűen semmi.Mivel nem voltam népszerű így nem sok haverom volt meg most sincs(1 de már vele is nagyon ritkán futunk össze)ezért otthon gubbasztottam minden nap.Aztán letelt a suli mentem dolgozni és szokás szerint ott is csesztettek h még nem volt se csajom még szűz vagyok(még szülinapomra guminőt is vettek és mikor átadták mindenki rajtam röhögött azt hitem elsüllyedek szégyenemben)Aztán ment az idő közben felregeltem az iwiw-re.ott nagy nehezen összejöttem egy lánnyal.Minden ment rendesen még szexre nem került sor.Az elején bénáztam nem állt fel lelankadt.Egy idő után azért felbátorodtam ezekkel már nem volt gond de mindig pár másodperc alatt elmentem és hiába volt egymás után a harmadik akkor is(és kiröhögött h már megint)azóta már szakítottunk más egyéb dolgok miatt de ez is benne volt azért rendesen.Most ott tartok h megint csak ülök itthon nyugtatót szedek és csak ő jár a fejemben.és azóta is hiába próbálkozok másnál senki nem érdeklődik utánam és nem tudom h mi lesz velem van e még remény arra h valaha is az életemben boldog legyek?

Köszi h végigolvastad.


2010. aug. 13. 21:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nezopont kerdese az egesz.En nem egy szerencsetlent latok benned hanem kihivast!!!
2010. aug. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát először is tudom, hogy mondani könnyebb, mint megtenni, de próbálj meg egy kis önbizalomra szert tenni. Gondolkodj el, mi a jó benned, ha valamit jól csinálsz, dicsérd meg magad :) Ne hidd el, hogy szerencsétlen vagy, mert szerintem éppen ez miatt vannak gondjaid a magánéletedben! Az a lány pedig nem érdemel meg téged, ha kinevet a problémáid miatt. Fel a fejjel, meg fog oldódni minden! Ha pedig beszélgetni szeretnél, írhatsz privit! :)

2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Dehogy vagy Te szerencsétlen! Ne keseredj el!

Az, hogy nem állt fel úgy, ahogy annak állnia kellett volna, nem biztos, hogy a Te hibád. Ehhez a csajszi is kell, hogy jól működjön...

Továbbra is legyen benned bátorság, legyen önbizalmad. Szedd össze magad! Abszolút nem vagy reménytelen eset, menni fog minden.

2010. aug. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Az mondjuk tényleg igaz h az elején nem kényeztetett ahogy nekem jó lett volna de azt megbeszéltük utána nem volt gond.de egymás után a harmadik menetben is pár másodperc alatt elmenni? már félek újba kezdeni mert ott is csak addig lesz jó amíg el nem jutunk odáig.
2010. aug. 13. 22:17
 5/16 anonim ***** válasza:
Erre is meg van a megoldás. Kicsit lassabban, fokozatosan, és jó lesz az. Vagy a csaj szorítson rád egy kicsit... :) Úgy később mész el. Tényleg!
2010. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
próbáltam már mindenféle "házi praktikát" meg h ha érzem h jön akkor megállok majd folytatom de olyan gyorsan jön h mire megállnék már kész el is mentem.
2010. aug. 13. 22:23
 7/16 A kérdező kommentje:
De akkor is még mindig őt szeretem és mindenkiben őt keresem és így nagyon nehéz h nincs már nekem.
2010. aug. 13. 22:26
 8/16 anonim ***** válasza:
A szexen kívül mik voltak azok a bizonyos problémák? Biztos vagy benne, hogy nem tudjátok megoldani?
2010. aug. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Családi problémái tanulás munka és kevés idő jutott egymásra és ő azt mondta h most egyenlőre nem akarja folytatni azóta meg alig beszélünk valamit épp csak annyit h hogy vagy.
2010. aug. 13. 22:54
 10/16 anonim ***** válasza:
Vesd fel neki az ötletet, hogy mi lenne, ha... Rendeződtek-e a családi dolgok, tanulás is rendben megy-e. Aztán ha minden klappol, és a lány is gondolt már erre, akkor szerintem nem lehet akadálya a folytatásnak.
2010. aug. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!