Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Diktafonnal mennyire halk és...

Diktafonnal mennyire halk és mélynhangokat tudok felvenni?

Figyelt kérdés
A szomszéd feletünnk sokszor este 10 kor kezd el pakolni, néha nagy puffanás halatszik amikor valamit leejt, telefonnal nem tudjuk felvenni. Diktafon megoldás lehet? Vagy az ilyen mély hangokat azzal sem tudom felvenni?
2021. jan. 5. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ó drága barátom. Sorstársam. Végig mentem én ezen, csak én albérletben. Sőt, még mindíg itt lakom. De már nem sokáig. Először a szar vízvezetékek rezonáltak úgy, h új építésű a társas ház. Utána kaptam egy elmebeteg szomszédot. A vízcsövet tudtam bizonyítani. A szomszédot csak mondani annak, aki kiadja a két pecót, mert felvenni lehetetlen. Nem adja vissza. Halk morajlás. Puffanás. Kinevetett a vízvezetékek szerelő és a másik paraszt is. A szomszéddal oda jutott, hogy már fizikálisan bántottam. Leszarja. Drogos. Pedig nem nyomor negyedbe lakom, egy nagyobb város sétáló utcája, vastagon 100 felett havonta. Mivel ez sakk - matt így én lépek mivel albérlet. De mielőtt megyek kitaposom a lelkét.
2021. jan. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja a válasz a kérdésedre semmit nem ad vissza. Lókuki. Ha nem olyan mentális beteg mint az enyém taposd meg, hátha abból ért. Enyém leszarta akkor is, amikor a mellkasán térdeltem. Nem is volt magánál. Undorító egy ilyen szomszéd. Legszivesebben fognék egy kést és darabokra vágnám. Mivel tudom h képes lennék rá, így előtte muszáj vagyok menni. Ha tiéd a lakás az sakk matt.
2021. jan. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg online decibel mérést?

[link]


Mivel a rendes mérés mérővel - tudtommal - sokba kerül.

2021. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos Németországban elünk, magyarban már nagyon elvertem volna. Egy drogos ez is és két gyereket nevel akiket nem tud megnevelni.kb 6 év körüliek sokszor ugrálnak stb. De az apjuk semmkülönb ma este a szobánk felett 22:00-23:00 között tologatta a bútorokat. Főbérlőnk nagyon normálos a mi pártjnkat fogja de amíg semmilyen bizonyíték nincs semmit mem tudunk csinálni...
2021. jan. 6. 05:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!