Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen szakmám legyen?

Milyen szakmám legyen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ez egy hülye kérdésnek hangzik, de tényleg fogalmam sincs. Kitöltöttem már vagy ezer tesztet és quiz-t, de még mindig nem találtam meg az álommunkám. Lényegében olyan személyiség vagyok, aki nagyon szereti az embereket és szeret azok között lenni. Kell a zaj is, tehát az, hogy sürögjön-forogjon körülöttem az élet. Persze az is fonos, hogy jó pénzt kapjak azért a munkáért (ne a Magyarországi fizetéseket nézzük, hanem a spanyolt, mer az egyetemet ott fogom elvégezni angol nyelven). Ezen kívűl szeretek az állatokkal is foglalkozni, úgyhogy ha ismertek olyan szakmát, ami azokkal foglalkozik, jól is keres és nem kell benne felvágni őket, annak is örülni fogok.

Előre is köszi a válaszokat <3

UI. Eddig a Universidad de Barcelona egyetemet nézegettem, de ha ismertek olyan egyetemet Barcelonában, ahol van olyan szakma, ami hozzám illik, azt is leírhatnátok, kösziii.



2021. jan. 5. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Séf / szakács, jó fizetés (bár mondjuk ez hely függő), sok együttműködést igényel és meglehetősen "zajos" is
2021. jan. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ebbe már én is belegondoltam, de rájöttem, hogy nem nekem való. Sürgés-forgás a konyhában... szeretem csinálni, de nem csinálnám, mint szakmát. Inkább valamilyen irodai munka kéne. Nem tudsz valamit, ami illik a szemilyéségemhez?

És nagyon köszönöm a választ <3

2021. jan. 7. 08:33
 3/3 Laylah ***** válasza:
Egyetemi végzettséget igénylő irodai munka, ahol emberekkel foglalkozol és zajos, nem hiszem, hogy van. Call centeres vagy bróker, esetleg pultos egy bárban, ami ezeknek a kritériumoknak megfelel. Ha emberekkel akarsz foglalkozni, az nem lesz zajos, ha zajt akarsz, akkor nem fogsz emberekkel foglalkozni, mert zajban nem lehet valakinek a problémáját komolyan venni, kellő alapossággal átrágni, mikor másik 6 ember akar túlkiabálni. Esetleg banki asszisztens, zajosnak nem zajos, de mozgalmasabb. Vagy állatorvos, kutyakozmetikus, de ahogy értelmezem, téged az emberek jobban érdekelnek mint az állatok.
2021. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!