Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan jön ki Magyarország...

Hogyan jön ki Magyarország területére az, hogy 103000 km2?

Figyelt kérdés
Több helyen látom feltüntetve, amikor összehasonlító videót nézek országokról, hogy " Hungary: 103000 square land arra". Én azt hittem 93030 km2. Vagy máshogy számolnak?

2021. jan. 6. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Rákerestem a "Hungary: 103000 square land"-re, és egy oldal sem hozta be. Esetleg az fordulhat elő, hogy te Google-ben kerestél valamit és összevonja a találatokat több különböző helyről. Itt például egyszerre van egy oldalon Hungary, majd Greenland, és Grönlandnál van a 103 ezer.

[link]


Itt sem Magyarországhoz írja, és más oldalon sincs ilyen feltüntetve. A mérföldbe átváltásból sem lesz 103 ezer. Hol találkoztál ilyen infóval?

2021. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennek a videónak a végén

[link]

v=6yl_67-ouyw


[link] v=PsWuyB-Qwi4


Illetve más ugyanilyen jellegű videóknál láttam.

2021. jan. 6. 12:11
 3/3 2*Sü ***** válasza:
100%

A két videó ugyanarról a csatornáról van. A leírásban forrásként megjelöli ezt az oldalt: [link]


Ezen az oldalon meg nemes egyszerűséggel Magyarország területénél hibás adat szerepel: [link]


(Hogy miért hibás? Lehet félregépelés, lehet valamiféle copy-paste hiba, egy sorral elcsúszott valami stb…)

2021. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!