Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érintett vagyok egy diplomomun...

Érintett vagyok egy diplomomunka résztvevőjeként.Engem mértek fel anno és fejlesztettek egy egyetemi dolgozat keretén belül? Azon az egyetemen járok 20 évvel később és ki szeretném kérni az egyetemtől azt a diplomamunkát amiben szerepek.

Figyelt kérdés
Lehetséges ez vagy etikátlan?
2021. jan. 7. 02:23
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerepelek.
2021. jan. 7. 10:40
 2/4 anonim ***** válasza:

Baba korodban foglalkoztak veled, és arról szól az a diplomamunka?

Miért lenne ez etikátlan?

Ha érdekel és még fellelhető a könyvtárban, vagy irattárban, akkor szerintem ki is kölcsönzik neked. Vagy ha nem kölcsönözhető, az olvasóteremben kézhez kaphatod.

2021. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Állitolag alap licensz dolgozat volt azt titkositják.De, ha én vagyok az érintett a dologban,be tudom bizonyítani akkor kiadják nekem a dolgozatot?
2021. jan. 7. 22:52
 4/4 A kérdező kommentje:
A mesteri illetve doktori már nyilvánosabb.
2021. jan. 7. 22:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!