Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másnak sem működik a horizon...

Másnak sem működik a horizon go? Kb egy hónapja azt írja hogy a bejelentkezés jelenleg nem lehetséges próbálja később,de sajnos nem megy

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 14:43
 1/4 Momeszka válasza:

Szintén!

Írtam hibabejelentést melyre ezt a választ kaptam:"tájékoztatjuk, hogy ön által jelzettek a Horizon Go belépéssel kapcsolatban jelenleg a szolgáltatás működésének sajátosságai. Az okozott kellemetlenségekért elnézését kérjük, köszönjük. Tájékoztatjuk, hogy jelen levelünkkel a bejelentését lezártnak tekintjük."

2021. febr. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem sem működik. Épp most írtam a Vodafonnak. De akkor nincsenek illúzióim, nyilván ugyanezt a választ fogom kapni.
2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Miután háromszor felhívtak, hogy távdiagnosztikával semmi problémát nem találtak, nem tudták produkálni az általam leírt hibát, de én csak azt válaszoltam, hogy továbbra sem működik, tegnap az alábbi e-mailt küldték:


Kedves Ügyfelünk!


2021.02.25-én érkezett megkeresése alapján tájékoztatjuk, hogy a Horizon GO szolgáltatás nem használható a Vodafone médiabox előfizetés mellett.


A Horizon médiabox mellé lett fejlesztve a Horizon GO szolgáltatásunk. Ehelyett díjmentesen tudja használni a Vodafone TV alkalmazást, amelyet le tud tölteni Play Store/App Store alkalmazáson keresztül.


Belépéshez, nyissa meg a box menüjéből a Self Care alkalmazást, majd az ott található QR kódot olvassa be a letöltött Vodafone TV applikációval. A szolgáltatás tartalmazza az elő csatornákat, illetve van visszanézhetőségi és rögzítési lehetőség is.


Az alábbi linken keresztül tudja ellenőrizni, melyek azok a csatornák amelyek megjelennek az applikációba is: [link]


Megkeresését köszönjük, bejelentését lezártuk.


Reméljük, minden szükséges információt megtalált levelünkben! Esetleges további kérdéseit várjuk a [link] oldalunkon vagy a 1270-es számon



Elképesztő, hogy mennyire hülyének néznek, ugye mint kiderült, valami ujabb csodálatos fejlesztésük révén, nem is működhet mostmár a vodafon box mellett. De nagyon kitartónak kellett lennem, hogy ezt meg is tudjam, mert mindent megtettek, hogy lerázzanak.

Remélem, sokan elolvassák válaszomat akik hasonlóan jártak.

Az már egy másik dolog, hogy érdemben nem volt még időm kipróbálni a vodafontv app működését, de sajnos nagyon lesújtó véleményeket olvastam róla az értékelésében. :(

2021. márc. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is hasonló problémába ütköztem néhány hónapja. Egyik napról a másikra a fenti hibaüzenetet kaptam több különböző készüléken (win 10 laptop, androidos tablet, androidos telefon, androidos TV box...). Az egyetlen készülék, ahol azóta is problémamentesen megy, az az Amazon Fire Stick 4k... Verzió: 2.3.55 Prod(22401). Ugyanezt a verziót nem tudtam kipróbálni a többi készüléken, de sem a régebbiekkel, sem az újabbakkal nem jártam szerencsével, úgyhogy szerintem inkább a platform jelenti a különbséget, nem a verzió.

Kicsit félve osztom meg az infót, nehogy bezárja a kiskaput a kedves szolgáltató :)

2021. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!