Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dohányzás lerakáshoz kinek mi...

Dohányzás lerakáshoz kinek mi vált be? Akarat erő megvan, de jó lenne valami bevált jó cucc mellé 😀

Figyelt kérdés

2021. jan. 8. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Erre csak az válik be, amit a Szózat ír: ész, erő s oly szent akarat.
2021. jan. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Egy- két infarktus nagyon jó motiváló...
2021. jan. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem létezik jó cucc, ha az akaraterő megvan akkor nem is kell. Az első két-három hét lesz nehéz, ne piálj, ne igyál kávét mert ezek nagyon kívánják és ne menj dohányos környezetbe.
2021. jan. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

E-cigi.

Elkezdtem e-cigizni, úgy voltam vele, ha elhagyom a bagót és csak az elektromos marad, már az is jó eredmény. Pár hét múlva már csak elektromosat szívtam, azt is úgy, hogy magamnak kevertem a liquidet, és folyamatosan csökkentettem a nikotinmennyiséget. Nem kapkodtam el, 3 év alatt jutottam 0mg/ml-re. Onnantól fogva már nem is hiányzott, beraktam a szekrénybe a cuccaimat, két hónap múlva pedig elajándékoztam az összes cuccomat.

2021. jan. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2-es elég meggyőző érv .

Amikor már cucc kell hozzá már nem is akarsz leszokni.

5-éve szoktam le a cigiről elmentem egy asztalos üzembe dolgozni ott nem lehet dohányozni így ha kellet a munka akkor nincs cigi .

2021. jan. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak az akarat kell. Ha az megvan (nem úgy, hogy jaaaj, de jó lenne, hanem tényleg), akkor nyert ügyed van.

Ne szokj rá másra, mert csak még nehezebb lesz. Félrevezeted magad, ha elkezdesz e-cigizni, vagy hasonlót.

Ha nem tudod lekötni a kezed, vegyél egy fidget spinnert vagy hasonlót, esetleg szotyit, vagy egy doboz gyufát, fogpiszkálót, amivel lekötöd az ujjaidat.

2-3 hét után fogod úgy érezni, hogy a nehezén túl vagy, nem is volt vészes, úgyhogy egy szál, csak most, csak egy, tényleg csak egy belefér.

Na ezzel el is baxtad.

Fontos, hogy tudd, miért akarod abbahagyni. Legyen valami, ami motivál, ami célként lebeg előtted. Legyen az az egészséged, higiénia, bármi. (Tudod, milyen rettenetesen büdös egy dohányos? Nem, mert nem érzed. Nem csak a szád. A ruhád, a bőröd, a hajad. A kezed. Néhány hónap után már te is érezni fogod - másokon.)

2021. jan. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 TappancsMancs ***** válasza:
33%
Allen Carr könyveire keress rá. Az illető foglalkozott alaposan a rá és leszokással, sokak tették le végleg vele a cigit.
2021. jan. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
A "cucc" az, hogy amikor eszedbe jut a megszokott mozdulat hiánya, - mert elsődlegesen az hiányzik, - akkor azonnal keressél magadnak BÁRMILYEN MÁS elfoglaltságot. Ne azon kezdjél el agyalni, hogy hosszabb távon mi az értelme annak, amit teszel, hanem tedd meg, - kösd le magad! Az nem működik, hogy most csak ennyit, most csak ezért, most csak azért, csak így, csak úgy! NEM! Ez az egyetlen, ami működik! Sok, faramuci dolgon átestem, mire hatodszorra, de saját erőből sikerült leszoknom a dohányzásról, - tudok valamit arról, amiket leírtam itt neked!
2021. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!