Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Játékfüggő volt a párom?

Játékfüggő volt a párom?

Figyelt kérdés

Bőven 30 felettiek vagyunk 3 hónapos kapcsolatról volt szó. Az elején nem vettem észre hogy játszik számítógépes játékon a párom, csak híreket olvasott néha. Majd egyre gyakrabban kapcsolta be reggel kávé közbe a gépet amit este fél 10kor kapcsolt le. Közbe evett és néha hozzámszólt de végig tolta a játékot. Napok teltek el így. Annyi közös időtöltés volt hogy este 7kor megnéztünk egy filmet utána alvás,de pl pisiszünet közben is játszott. Egy nap annyit mondtam neki hogy ma nagyon sokat játszottál(aznap kb7 órát) és kiakadt rajta még másnap is haragudott ez miatt és alig szólt hozzám. Mondta hogy már félve kapcsolja be a gépet mert én beszóltam neki

De persze telefonjára is letöltötte és akkor ott nyomkodta másnap amikor azt ígérte nem csinálja. Próbáltam kérni közös programokat menjünk sétálni,ilyesmi válasza hideg van csak megfagynál, nem vagyok eljárós típus. Maradt az hogy én csináltam a dolgom amíg ő játszott vagy nyomkodtam kínomban a telefonom. Volt olyan hogy elkellett menni bevásárolni 3 órát nem tudott játszani és kiakadt hogy közbe valaki belerondított a játékába. Én úgy éreztem nem foglalkozik velem, néha odaszólt de csak játszott tovább. Szerintetek ez függöség? Olyan munkája volt hogy heti 2 napot kellett mennie dolgoznia (tűzoltó)



2021. jan. 8. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem az a kérdés, hogy ezt minek nevezed, hanem hogy miért vagy vele.
2021. jan. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Volt? O.o
2021. jan. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!