Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol tudnék normális bébirépát...

Hol tudnék normális bébirépát venni?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem konzerves, nem fagyasztott, hanem normális nyers bébirépa.
2021. jan. 8. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
A bébirépa mint répafajta, nem létezik. . Az a normális felnőtt répa, csak fel van géppel darabolva, durván körbehámozva. És mivel azt valamelyik gyárban állítják elő, egy menetben valamilyen formában becsomagolásra is kerül (konzerv, stb.). Nem tudsz kimenni a piacra, hogy neked az őstermelő reggel frissen szedett és mosott bébirépát pakoljon ki, mert olyan nincs. Kézzel vagy házi módszerrel farikcsálni sem fogják neked, hogy háromszor annyiért eladják. Az sem valószínű, hogy neked vetés után nem sokkal a még fejlődésben lévő kis zsenge répát kihúzzák és eladják. Mert az meg nem gazdaságos termesztési eljárás, mikor az idény végére ott a jó nagy szál répa. A bébi is abból készül, a csúnya maradékból amit már nem veszel meg, mert nem mutat jól.
2021. jan. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, félreétesz, tudom hogy NEM IGAZÁBÓL ILYEN KICSI, előrecsomagoltra gondoltam, amit nem áztattak be semmibe, vagy nem fagyasztottak le. Amerikában lehet kapni, egyszer az egyik ismerősöm is ilyet ropogtatott a reggelije mellé, csak azt nem tudom hol lehet kapni...
2021. jan. 8. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lidlben láttam eddig még csak olyat, ami nem fagyasztott.
2021. jan. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. jan. 8. 21:21
 5/6 Laylah ***** válasza:
Aldiban is szokott lenni.
2021. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. febr. 4. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!