Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha online csinálok egy 6 os...

Ha online csinálok egy 6 os lottót hogy tudom fel venni a nyereményt?

Figyelt kérdés
2 hete csináltam egy 5 hetes 6 lottót, és most 3 találatom volt, tudom nem nagyon összeg 1790ft de ezis valami. Nah a lényeg az hogy hogy ezt az összeget hogy kapom meg? Az oldalon nem találok semmi opciót hogy pl nyeremény összeg felvevés..stb Valaki tud segiteni?

#nyeremény #6 lotto
2021. jan. 10. 18:22
 1/7 belapus ***** válasza:
100%

"Hogyan tudok kifizetést kezdeményezni?

A bejelentkezést követően a jobb felső sarokban lenyíló menüből, a Nyereményfelvétel oldalon van lehetőséged a kifizetés kezdeményezésére."


"Van kifizetési limit?

Fontos, hogy a belső egyenlegedre befizetett összeget, mindenképpen meg kell játszanod. Kifizetést kezdeményezni csak a nyereményegyenlegedből tudsz. A kifizetés alsó határa 500 Ft, tehát ahhoz, hogy kifizetést kérj, legalább 500 Ft nyereménynek kell lennie a belső egyenlegeden."

2021. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A bejelentkezést követően a jobb felső sarokban lenyíló menüből, a Nyereményfelvétel oldalon van lehetőséged a kifizetés kezdeményezésére.


Ez értem. De nekem a nyeremény egyelegem is 0ft

2021. jan. 10. 19:35
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor valamit benéztél és nem nyertél.
2021. jan. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 belapus ***** válasza:
Ugyanabban a lenyíló menüben a Napló oldalra menve láthatod a fogadásaidat, azokat lenyitva meg a találataidat.
2021. jan. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Itt láthatod hogy eltaláltam

Nézd meg a nyerőszámokat a szerencsejáték oldalán

2021. jan. 10. 20:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem figyeltem még meg, mert én csak a sorsolást követő napon szoktam megnézni, mikor elolvasom az e-mailt, hogy nyertem, így nem tudom, mennyi késéssel kerül az egyenlegbe.

Akkor már mindig ott volt. Nemrég sorsoltak, lehet, hogy várnod kell míg az egyenlegbe kerül.

Ha megnézed, akkor még csak a gyorslista van meg a hatoslottó sorsolásról, a 2021. 1. heti nyerményjegyzékben még nem szerepel a hatoslottó: [link]

2021. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. jan. 10. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!