Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tescoba mennyi ideig őrzik...

Tescoba mennyi ideig őrzik meg a kamera felvételeket?

Figyelt kérdés
2021. jan. 13. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Loptál?
2021. jan. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
30 nap. De ha fel kell használni a felvételt, mert loptál és megtalálták rögzített videóját, akkor arra már nem fog a törlés vonatkozni.
2021. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Dehogy sose tennék ilyet csak érdekel a téma.

Mert az olvastam , hogy bármeddig mert tarthatják a 2018-as törvény módosítás óta de ezek szerint csak 30 napig tárolják? Egyáltalán miért volt korlátja annak , hogy a biztonsági feltételeket meddig orizhetik meg?

2021. jan. 13. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Az Szvtv-ben van 30 nap, de az azokra vonatkozik akik biztonsági szolgálatot üzemeltetnek. A Tesco ilyen.

A GDPR óta (ez a 2018-as törvény) pedig valóban nincs határ, ha van rá megfelelő érdekmérlegelési teszt készítve és azzal alátámasztva, hogy a tárolás időtartama megalapozott és szükséges. Túl sok (több hónap) nem lesz, már csak technikai korlátok miatt sem, hiszen rengeteg tárhely kell több hétnyi felvétel tárolásához.

2021. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 3 éve kivertem a sajtoknál... remélem már nincs meg a felvétel!
2021. jan. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!