Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Iphone ?Samsung ?Xiaomi?

Iphone ?Samsung ?Xiaomi?

Figyelt kérdés
Tapasztalata van valakinek?(Nem szelfizesre venném)

2021. jan. 15. 04:30
 1/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
77%
Csak a márka önmagában szinte semmit sem jelent :) Attól függ, mit vársz egy telefontól és mennyiért.
2021. jan. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Nekem xiaomi van, elégedett vagyok. Samsung volt, inkább hagyjuk.


Nyilván egyik sem csúcskategóriás volt, nekem nem jött be a samsung, másnak az a favorit.


Nézz kül. tesztvideókat, meg ahogy #1 mondta, mire kell, ez többet számít.

2021. jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Mire szeretnéd használni?

iPhone , Samsung a két elit márka elkérik az árukat.

Xiaomi , én véleményem szerint a legjobb feltörekvő márka ár/érték arányban (lehet elfogult vagyok) a legjobb.

De számít az is hogy melyik márkából melyik típust szeretnéd megvenni,talán ha linkelnél be opciókat könnyebben tudnánk segíteni.

2021. jan. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
70%

Nekem már a második Xiaomi telefonom van. Volt Samsung is, de ezzel sokkal elégedettebb vagyok.


Nekem poco x3 van, ár - érték bajnok a kategóriában.

2021. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
53%
nekem a samsun j5 sokáig működött de most xiaomira fogom lecserélni az ár miatt a redmi 9A bejön
2021. jan. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!