Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik fehér cigaretta a legjobb?

Melyik fehér cigaretta a legjobb?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinek más az ízlése, de érdekelne, hogy kinek melyik ízlik a legjobban.

Fehér Pall Mallt szívok, de valahogy nem az igazi. Fehér Dunhill, Philip Morris, esetleg Vogue, Szofi a jobb? Vagy egy 0.4 mg-os 0.1-es után mennyivel érződne erősebbnek? Marlboro fine touchon gondolkodtam még.

Nem érdekelnek az "a cigi egészségtelen" és hasonló kommentek.



2021. jan. 15. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Na ez már tényleg a legalja, amikor az ember a cigaretta esztétikuma miatt dohányzik :D
2021. jan. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem te nem vagy tisztában az esztétikum fogalmával. Mellesleg neked mi közöd van ahhoz, hogy más miért cigizik és milyen jogon jelentesz ki ilyeneket egy kérdés alapján? Az volt a kérdésem, hogy melyik fehér cigaretta ízlik másoknak jobban. Nos te ebből levontad, hogy én a cigi esztétikuma miatt cigizek? Akármit is jelentsen ez nálad. Nem akarok erős cigit szívni és nem ízlik a PallMall, mindösszesen ennyiről van szó, nem kell túlbonyolítani. De minek is magyarázkodok ilyeneknek...:D
2021. jan. 15. 09:25
 3/4 A kérdező kommentje:
Igazából kár volt kiírni a kérdést, mert tele van hozzád hasonló idiótákkal, akiknek nincs jobb dolga péntek délelőtt, mint gyik-en kérdéseket olvasgatni és beszólogatni másoknak úgy, hogy fogalmuk sincs semmiről. Na ez a legalja :D
2021. jan. 15. 09:28
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A malbi touch nekem egész kellemes volt , de erős.
2021. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!