Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan szerettethetném meg a...

Hogyan szerettethetném meg a barátommal az oposszumokat?

Figyelt kérdés
Vagy legalább, hogy csak kicsit elfogadóbb legyen velük szemben. Nekem a kedvenc állataim, de szerinte úgy néz ki mint egy patkány. Ti hogyan érnétek el, hogy megkedvelje őket?

2021. jan. 15. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
3%
Én csinálnék belőle pörit. Azt biztos szeretni fogja.
2021. jan. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem fogja:(
2021. jan. 15. 12:02
 3/7 anonim válasza:
22%
Szerintem zárd össze vele egy ketrecbe, vagy vmi hasonlo:D Terápiának tökéletes, csak nehogy forditva süljön el a dolog és megjobban megutálja, mert akkor hiábavalo volt minden...
2021. jan. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mondd azt hogy macska hátha majd nem veszi észre.
2021. jan. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

Miért akarod őket megszerettetni vele? Anélkül is elfogadod, sőt szereted őt, nem? És gondolom fordítva is. Kicsit olyan hogy egyikőtök a töltött káposztát szereti, másikótok a brassóit.

Összeveszhettek ezen, de felesleges. Feltéve hogy nem 0-24-ben az oposszumokról beszélsz neki mert akkor érthető.

2021. jan. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%

Nem kell megszerettesd vele. Ha ő nem szereti, akkor kevés az esélye, hogy valaha is megszerezni őket. Én pl gyűlölöm a macskákat, a barátnőm rajong értük. Én szeretem a lovakat, a barátnőm viszont halálosan fél tőlük egy gyermekkori trauma miatt. De mindketten szeretjük a kutyákat is, ezért van két kutyánk :)


Nem szabad azon alapuljon a kapcsolatotok, hogy ő milyen állatot szeret...

2021. jan. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Oposszumot lehet otthon tartani? Milyen oposszumod van?
2021. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!