Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha lenne egy kulcsod, ami...

Ha lenne egy kulcsod, ami minden zárat nyit/zár, akkor mit csinálnál vele?

Figyelt kérdés

2021. jan. 16. 00:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%

Érdekes kis kérdés, ha a fantáziámat nem is, de a kíváncsiságomat felkeltette:)

Amúgy meg minden zárba bedugnám :D

2021. jan. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Látom te "rosszra" gondoltál.
2021. jan. 16. 00:31
 3/14 Cynthus válasza:
87%

Erről nekem egy régi sztori jutott eszembe. :)

Általános iskola nyolcadik osztályában kint a zárt terem előtt vártuk a magyar tanárnőt. Nem értesítettek minket arról, hogy tanárnő hiányzik, de ráadásul még helyettesítő tanárt sem küldtek a helyébe. Mit adott a jó Isten, abban az időben hordtam magamnál egy lereszelt végű kulcsot, amivel több ajtót is ki tudtam vele nyitni(sosem használtam fel ezt a kulcsot rossz szándékra!). A kulcs lent volt az egyik szekrényünkben. Lementünk páran a kulcsomért, és kinyitottuk vele a terem ajtaját. Bementünk, helyet foglaltunk, és mindenki elfoglalta magát. 45 percen keresztül nem keresett minket senki, mikor meg kicsöngettek, összepakoltunk, kijöttünk a teremből, és vissza bezártuk az ajtaját, mint akik jól végezték dolgukat. :)

2021. jan. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
Üzletet nyitnék, és a sok kulcs-elhagyós /kulcs-benthagyós embernek segítenék (lakás, autó...egykutya, mindegyikhez jó a kulcs).
2021. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
Hehe
2021. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 Hehe-nél értelmesebb választ nem lehetett volna?
2021. jan. 23. 00:08
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jól bezárnék néhány ajtót.

Mondjuk nyilvános WC-ket, aztán nézném a sok kétségbe esett embert hogy ez is foglalt meg ez is....💩helyzet lenne

2021. jan. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Elrontanám.
2021. aug. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Lemásolnám sokszor, és a neten árulnám a kulcsokat méregdrága áron
2021. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
100%
Hat a 9.est en is kovetnem utana kinyitnek egy bankot kipakolnam es vissza zarnam. Neha be mennek masok hazaba amikor epp tudom hogy nyaralnak meg hasonlok :) amugy elobe elegge fosnek ilyen dolgokra hasznalni de igy kepzeletben tokre egyszeru :D
2021. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!