Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

A dolog kb egy hónapja történt.Tudni kell hogy rossz alvó vagyok így 3 óránként felszoktam kelni. Na most ezen az éjjelen is így volt de nem is az éjjel a lényeg. Rémálmom volt amiből kb a középen felkeltem legalábbis szerintem félig biztos mert emlékszem hogy megnéztem az időt. Hajnali 6 volt.

Megpróbáltam visszaaludni de elfogott egy rossz érzés így hát pozíciót váltottam. Megfordultam és valaki ott állt előttem de csak homályosan láttam. Én persze megijedtem és próbáltam szólni az öcsémnek aki a mellettem lévő szobában volt.(a hajnali 6-ot azért volt fontos leírni mivel az öcsém már ébren szokott lenni ilyenkor)Ahogy próbáltam szólni neki valahogy nem jött ki egy hang se a torkomon. Inkább csak nyöszörögtem. Ezután annyira emlékszem hogy elaludtam.

Azóta se tudom mi volt ez pontosan. Először gondoltam alvásparalízis de mozogni tudtam más tippem pedig nem volt. Azóta nem történt hasonló.

Fáradság miatt lehetett?



2021. jan. 16. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Vótmá! Szó szerint..
2021. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt már ilyen kérdés kiírva?
2021. jan. 16. 20:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Félálom, rosszabb esetben alvásparalízis. Lehet, hogy a homályos alak is csak álom volt (sőt, biztos). Ha azt álmodod, hogy a szobádban vagy és fekszel az ágyon, könnyen azt hiheted, hogy ébren vagy. Ha most, teljes tudatodnál kiabálni akarsz, akkor 100%, hogy meg is tudod tenni. Viszont ha csak nyöszörögni tudsz, akkor biztos, hogy nem vagy 100%-ig éber (lehet, hogy még 50-ig sem).
2021. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt álmodtad, hogy rossz álmod van :D

Az öcsédet is csak álmondtad! Nincs is öcséd!

2021. jan. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Érdekes és egyben félelmetes élmény is volt az egyszer biztos.

4-es Megbizonyosodtam róla már pár éve hogy valóban van.😌

2021. jan. 16. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:

biztos?????

nem lehet, hogy azt is csak álmodod, hogy a kérdést felirtad a gyakorira?

hol a valóság és az álom között a határ?

nem lehet hogy a mátrixban vagy?

2021. jan. 16. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!