Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van itt "humor" kategória?

Miért van itt "humor" kategória?

Figyelt kérdés
Borzalom amiket írnak. Nem tudom elhinni hogy tényleg azt gondolják hogy az vicces amiket beírnak. Még csak nem is az a kategória hogy annyira szar hogy az már jó, nem is trollok hanem szimplán szarok.

2021. jan. 16. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Teljesen igaz. Szánalmas, amit oda beprodukálnak egyesek.
2021. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert a GYK-nak az az érdeke, hogy minél több kérdés és válasz legyen. Az ártalmatlan hülyeségeket nem törlik, hanem bevágják a humor kategóriába.
2021. jan. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

A székely meg a fia állnak a tornácon és nézik az udvaron a jószágokat.



Egyszercsak megszólal a fiú.



nizze má idesapám a kutya ,hogy nyalogattya a tökit.


látom fiam.



idesapám , mivóna ha ezt én is megpróbánám ?



Az öreg : hááát.... fiam próbáád ,


de szerintem megharap.

2021. jan. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert fosnak mégsem nevezhetik.
2021. jan. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

- Apu, apu! Dugnak a kutyák!

.

.

.

- Nem baj kislányom, ne nézz oda.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

- De fáj!

2021. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Ha nem tetszik ne olvasd. Valószínűleg egy csepp humorérzéked sincs ha eddig semelyiken sem nevettél. Vannak persze rosszak de nem mindeggyik az.
2021. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A humor kategória régen valóban humoros volt. (Ugorjatok csak a végére!) Igaz, akkoriban mondjuk ismert vicceket tettek fel, de azok a viccek legalább tényleg humorosak, ahogy a válaszok is azok voltak. Jó ideje azonban a humor kategória a trollkodás/hülyéskedés melegágyává volt, lásd ugye a tíz éves szintű pisi-kaki "poénokat", fárasztó szóvicceket, ezer éves vicceket, amelyek eleinte viccesek voltak, de már régóta nem azok (Négy lába van, asztal de nem szék, Hogyan kell kérdést feltenni a gyakorira, Ismered-e a gyakori kérdéseket). És akkor még ott van az is, hogy felteszi a kérdést, majd meg is válaszolja. Facepalm... Szerintem már csak a magukat viccesnek képzelő, unatkozó tizenévesek tesznek fel kérdéseket a humor kategóriában.
2022. aug. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!