Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szegedi Tudományegyetem...

Szegedi Tudományegyetem Teleki Blanka kollégiumról vélemény?

Figyelt kérdés

Gyógypedagógia szakra szeretnék menni.

Valaki tudna véleményt mondani, a Teleki Blanka koliról? ( csak mert az a gyógypedagógia karhoz tartozó koli) Nincsenek mostani képek sem róla és a kollégium oldalán sem írnak semmit.

Továbbá más koliba is jelentkezhetek? Ha igen, melyikbe?

Ha valaki tud véleményt mondani a karról, nagyon megköszönném azt is. c:



2021. jan. 17. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Én ebben a koliban vagyok. És én szeretem. Viszont azt tudni kell hogy a legtöbb szoba az elég kicsi de a fenti szobák kifejezetten nagyok úgyhogy ha az 5.re kerülsz akkor nagyon jó tud lenni. Pluszban nagyon jó helyen van, a város közepén a jugyus főépület kb 2 perc a többi 10 perc, villamos van 3-5 percre a kolitol, az utca végén meg troli is van. A többihez képest viszont csendesebb mert nem egy nagy koli.


De ha mondjuk inkább ezt a közösségi életet szereted akkor ott a károlyi ahogy nagyon rámennek a közösség építésre viszont nagyon kint van a város szélén.


Egyébként bármelyik olyan karközi koliba jelentkezhetsz ahova jugyusok is mehetnek, van valahol egy ilyen lista ahol rajta van kik melyikbe mehetnek.

2021. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyi lemaradt, hogy a vasútállomás is nagyon közel van úgyhogy ha azzal járnál majd akkor ez is mellette szól
2021. jan. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!😊

Sajnos nem találtam azt a listát, de ha felvesznek biztosan kapok tájékoztatót, csak előre érdeklődtem kicsit.

2021. jan. 19. 12:11
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

[link]


Itt vannak. Ha rámész a linkekre meg lehet találni a koli oldalán kik mehetnek oda (azt hiszem). Ha az oldalon nem nagyon találsz képeket infokat stb akkor a facebookon rá tudsz keresni. Pl a telekinek ahogy írtad régi az oldala de facebookon mindig írják nyáron első éveseknek az infokat.


A kart egyébként én nagyon szeretem a közösségi élet nagyon jó, márha ugye van egyetem. Szoktak ugye lenni bulik (nyílván:D), társas estet is szoktak szervezni, a teleki kolinak vannak ilyen kedvezményei pl; ingyen jegy az anna fürdőbe ilyenek. Szóval én nagyon szeretem. A szakról viszont nem tudok sokat.

2021. jan. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! :) Én is ide szeretnék jelentkezni, csak levelezőre. Te honnan jönnél? :)
2021. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!