Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek az alábbiak közül...

Szerintetek az alábbiak közül ki a legjobb? Vagy ki a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Na szóval: Mickey Egér, Peppa Malac vagy Szófia Hercegnő? Indokoljatok is ha lehet!

2021. jan. 19. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mind a hármat kellett néznem a hugommal,egy idő után idegesített a nyávogásuk főleg az első kettőben

De a mickey egérben már énekeltem mikor dalra fakadtak egész megszerettem

Én inkább tom és jerry, spongyabob,mr.bean és scooby párti vagyok ebből hálistennek az utolsó hármat a hugom is szereti azzal kezdjük a vasárnapokat hogy mesemaraton-mikor melyik

A felsoroltak közül jelenleg nincs problémám egyikkel sem, tök jól bele tudok merülni a peppa malacba is simán egy óráig is akár

Ha csak egyet lehetne választani akkor mickey egér az amit a legszivesebben néznék-bár nem kedvenc egyik se azért remélem így is megfelel

2021. jan. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Utálom mickey egeret


Szófia hercegnő annyira nem kotott le


Peppa malac :)

2021. febr. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Peppa malac.
2021. ápr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Peppa🐷❤
2022. júl. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!