Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért érzem folyton ezt a...

Miért érzem folyton ezt a számomra undorító szagot?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete a tesóm kínai kaját melegített a mikróban, az pedig eléggé átvette a szagát. Utána én melegítettem ételt, és sajnos kínai kaja szagú lett, amit én utálok. Mindez még nem is baj, de kifertőtlenítettem, kitakarítottam a mikrót, az egész család állította, hogy már nem érezni a szagot, de én még mindig éreztem. Innentől kezdve folyamatosan érzem ezt a szagot, akármilyen ételt eszek, megszagolom, és ezt a szagot érzem, pedig mindenki más állítja, hogy nincs olyan szaga. Elmentem egy barátnőmékhez, az ottani ételen is ezt a szagot éreztem, és a nagyszüleimnél is ugyanez. Mindenki állította, hogy egyáltalán nincs ilyen szaga az ételnek, de én folyamatosan ezt éreztem és érzem is. Már nagyon elegem van, mert nem tudok egy jóízűt enni emiatt. Folyamatosan forog a gyomrom ettől a szagtól, amit rejtélyes módon csak én érzek. Valaki tudna segíteni, mégis mi van velem?

2021. jan. 21. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Egyértelmű. Benne maradt az orrodban. Persze csak beképzeled.

Ne szagolgass azt ajánlom

2021. jan. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
68%
A szag beköltözött az orrüregedbe. :D
2021. jan. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pszichés. Menj pszichologushoz
2021. jan. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit hisztis vagy. Ennyike.
2021. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Utolsó jót nevettem :D
2021. jan. 26. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Amúgy a 4-essel simán egyetértek. Hiába nevetsz

2021. jan. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves és értelmes hozzászólásokat! Ma voltam orvosnál, és kiderült, parosmiás vagyok.
2021. febr. 2. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!