Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Gond ha a boltban tartozok...

Gond ha a boltban tartozok 500 forinttal és holnap reggel fizetném ki a kasszásnak?

Figyelt kérdés
Ma vásároltam és kiderült nincs a boltba internet így nem tudtam kártyáról csakis készpénzzel fizetni, nem volt nálam 500 forint apró ezért mondtam a csajszinak hogy visszafogom neki hozni. Gond ha holnap reggel adom neki vissza? Úgyis megyek reggel vásárolni. Mellesleg ismer hiszen mindennap odajárok
2021. jan. 22. 10:01
 1/2 anonim ***** válasza:
77%
Igen, sőt, ha a munkaidején túl vinnéd is gond, mert neki annyi hiány fog keletkezni a kasszában amiért megbüntetik. Amúgy az érintéses fizetés offline is működik, ha a terminál is támogatja.
2021. jan. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kasszaban hianya lesz es nem varhatod el a penztarostol, hogy a sajat penzebol tegye be a kasszaba a te tartozasod. Ne elj vissza a penztaros joindulataval ... o rendes volt veled.
2021. jan. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!