Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha az álmomban a...

Mit jelent ha az álmomban a férjem megcsal egy férfivel szexuálisan?

Figyelt kérdés
Jó ideje átélem álmomban, hogy a párom megcsal engem, akár csókkal akár szexuálisan. Azonban az utóbbi időben heti egyszer vagy kétszer álmodom azt, hogy a férjem lebukik, hogy a saját lakásunkban megcsal, ráadásul egy férfivel szexuálisan. Nem tudom mit jelenthet. Annyira valóságos, hogy úgy kelek fel, hogy emiatt sírok, és emellett kicsit elkezdek távolodni a férjemtől, elkap a hányinger és rosszullét, és sajnos egyszerűen nem megy, hogy normálisan álljak hozzá. (nem, nem zavar ha valaki meleg, de nem bírnám elviselni ha a párom megcsal főleg a saját nemével) Nem bírom tovább ezt az álmot! Szörnyű és rettentően valóságosnak is tűnik. Mondtam már neki, hogy azt álmodtam megcsal, de azt nem mertem elmesélni, hogy férfival is. Tudom, hogy a reakciója az lenne, hogy én hülye vagyok, ez csak álom és hasonló. Rettentően félek, hogy megfogja pecsételni az én részemről a házasságunkat, és elfog tőle taszítani. Ráadásul van egy közös másfél éves kislányunk. Segítsetek kérlek mit tegyek vagy mit jelenthet ez az álom!

#szex #álom #megcsalás #Férfi férfivel
2021. jan. 22. 16:49
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Semmit nem jelent, ez csak egy rémálom 🤷‍♂️
2021. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%

Csak annyit jelent, hogy kicsi az önbecsülésed, féltékeny vagy, és a tudatalattid már olyat is bevet számodra emiatt, ami indokolná számodra az egészet.

DE ez CSAK álom. Ne foglalkozz vele.


A saját félelmeidet éled meg így, amit a fantáziás színez ki álmodban.

Valóban meg tudja keseríteni - a valódi - életedet -, de ha ezt hagyod, akkor orvosi esetté válhatsz.


Lépj túl ezen, hiszen semmi sem történt, csak a képzeletedben, álmodban. Ha másképp nem megy az elengedés: írd le - akár részletesen - egy papírra, amit utána elégetsz.

2021. jan. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Picit közbe utána olvastam, és találtam olyat, hogy jelezhetik az emberi közelség, a törődés, az elismerés, a nagyobb figyelem iránti igényt. Amit mondjuk meg is értenék,mert sajnos a férjem sokat dolgozik az utóbbi időben,így nem nagyon van rám ideje, mert nyilván a gyerkőccel legyen elsőnek ahogy tud! Érzem is ezeknek a hiányát az életembe, főleg a törődést.
2021. jan. 22. 18:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!