Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki el tudna látni némi...

Valaki el tudna látni némi tanáccsal?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy mindenki jobb nálam a környezetemben. Mindent elrontok, semmiben sem vagyok képes a maximumot nyújtani. Megkezdtem a gimnáziumot, tele voltam reménnyel, egy kedvező új kezdeteként tekintettem rá. Viszont minden egyre csak rosszabb lett, mind a magánéletemet és tanulmányaimat tekintve. Én lettem az évfolyam leggyengébb tanulója, ami ellen tenni akarok, de valami mégis visszatart, semmi motivációm a tanuláshoz. Az osztálytársaim szemében sem vagyok szimpatikus. Egyfolytában gombóc van a torkomban, minden nap ugyanolyan szürke és kilátástalan, úgy érzem nem bírom tovább, mindenkinek csak a terhére vagyok, nem tudok semmit felmutatni. Nem találom a helyem, és az életem értelmét.

2021. jan. 22. 17:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszéld meg az iskolai pszichológussal (ha van). Ha nincs, akkor beszéld meg a szüleiddel, hogy pszichológushoz szeretnél menni ()és lemondod, amit itt írtál). Azzal számolj, hogy 1-2 beszélgetéssel semmi eredményt nem érsz el. Az eredményhez több kell, amit majd a szakember mond meg.
2021. jan. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A cerebrális orgánumodnak egy partikuláris régiója abnormális aktivitást mutat.



Nem amúgy én is ilyen voltam akkoriban. Rendbejön.

2021. jan. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!