Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Star Stable-ben lehet...

Hullocsillag2 kérdése:

A Star Stable-ben lehet fizetni diákkártyával? (K&H Maestro kártyáról van szó)

Figyelt kérdés
Egyszer kipróbáltuk a Star Rider vásárlást de az is sikertelen volt. Diákkártyával próbáltuk de másodszorra sem sikerült azt hittük hogy levette a pénzt de sikertelennek írta ki a fizetést, nagyon megijedtem mert ezt is unoka nővéremmel csináltuk és ez lett volna az első ilyen fajta fizetésünk. A lényeg hogy ezután már a nem kisérleteztünk mivel a szüleim sem engedték meg de nagyon szeretnék tagságot de anyukám nem engedi a saját kártyájáról és csak diákkártyáról lehetne megoldható, de nem tudom hogy azért volt-e sikertelen mert diákkártyával akartuk vagy csak a bank utasította el. Valaki tud segíteni?

2021. jan. 23. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokkal inkább a Maestro lesz probléma, a netes fizetések 99%-ánál elutasítják ezt a típust, mert nem tartják megbízhatónak. Két okból sem tudnál vele fizetni: ha felismerik a kártyaszámból a típust, akkor elutasítják a fizetést, ha pedig simán be kell írni az adatokat akkor nem fogod tudni a teljes kártyaszámot megadni, mivel több karakterből áll mint a Visa/Mastercard kártyák, és az ahhoz készült beviteli mezők. Ha pedig nem írtál be minden karaktert, akkor kapásból nem megy végig a hitelesítésen a kártya, mert hamis (hiányos) adatokat adtál meg.


Kérni kell a kártya cseréjét a banknál, ez a legbiztosabb megoldás, ha kártyával szeretnél fizetni. Egyes oldalakon megkerülhető a dolog úgy, hogy ha van Paypal általi fizetés, akkor Paypal-en beregisztrálható a Meastro kártya is, és akkor közvetetten megy az utalás a Paypal szolgáltató beékelődésével (ennek nincs díja).

2021. jan. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az előző már leírta amit én is akartam, inkább az lehet a baj hogy Mastero a kártya, nem a diák számla csomag.
2021. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat❤️
2021. jan. 23. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!