Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek illik egy nőnek...

Szerintetek illik egy nőnek szivarozni?

Figyelt kérdés
Komoly válaszokra vagyok kíváncsi.

2021. jan. 23. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Már kiment a divatból, de nem látom illem-illetlenség jelentőségét. Aki akarja - szívja.

Ffi.

2021. jan. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

alapból nagyon gáz ha egy nő cigizik...

olcsó nők szoktak olyant csinálni

valamint esztétikai és egészségügyi gondjai is vannak

pl a nőnek folyton dohos rossz cigis szaga lesz valamint a lehelete is olyan lesz...

a fogai hamarabb romlanak megnöveli a tüdőrák esélyét valamint a szív és érrendszer problémákat...

arról nem is beszélve hogy a méhnyakrákot erősen segíti!!!


de ha már erről van szó férfinak sem kellene mert tényleg egészségtelen nagyon rossz szaguk is lesz

na most nőnek ez még gázabb ha rossz a szaga és a lehelete valamint a gyakorlatban valahogy mindig csak az olcsó nők cigiznek...

az igényes nőkből nem igen láttam dohányzót...

eddig csak vagy tarifás lányokat (nem prostituáltakat hanem eltartottakat) ingyenes lotyókat és ezt a nagyon igénytelen luvnyákat ":D

jaj így vissza olvasva nagyon sértő amit írok annyi hogy nem érdekel hogy idegen mit szív de barátnő abszolút ne mert ő barátnő nem pedig egy menetes kaland

meg amiket fent írtam azon okokból se


de hogy most a luxus prosti és média lotyó mit csinál azaz ő lelke-bűne

az ő egészsége az ő felelőssége az ő élete

2021. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
de ha csak az etiketti szabályokat nézzünk akkor nem a nőnek nem illik szivarozni sem pedig dohányozni
2021. jan. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Azt juttatja eszembe, hogy szereti a feka dicket, szóval visszataszító. :)
2021. jan. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Szomszédokban Fruzsi szivarozott elvileg... Látni soha nem láttam ilyesmit. Ahogy jelentős könyv- és kéziratgyűjtőnőt sem.
2021. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Etikett szempontjából nincs különbség aközött, hogy férfi vagy nő dohányzik-e, elsődleges szabály a téma kapcsán, hogy ne zavarjunk vele senkit, a technikai részletek kapcsán eltér a szivar etikettje a cigarettázásétól, pl. testes szivar esetén nem kínáljuk tűzzel annak fogyasztóját, valamint hamuzásban is vannak különbségek. Amennyire én látom, kevesebb nő szivarozik, mint amennyi férfi, és a szivart kedvelő urak szemében nagyon vonzó egy hölgy, aki osztozik a szenvedélyükben. A szivarozás és a cigarettázás egyébként nem feltétlenül következnek egymásból, jómagam soha nem cigarettáztam, a szivar viszont vonz és jól esik.
2021. ápr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!