Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek hogy megy a digitális...

Kinek hogy megy a digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Én az elején élveztem (jó tanuló vagyok) még viszonylag tanultam, de már nagyon belefáradtam, semmilyen visszacsatolást nem kapok, megerősítést, feleslegesnek érzem magam. Csak én vagyok így vele? 16/F

#iskola #koronavírus #dgitáils oktatás
2021. jan. 23. 20:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire elhatározom, hogy odafigyelek, és mindent észben tartok, sosem sikerül. Ha doga van, vagy kikérdezés, mindig tanulok. Ha van beadandó házi, mindig időben leadom. Viszont az olyan órákon, ahol a tananyagot csak kirakják, hogy másoljuk be a füzetbe, és nem ellenőrzik, teljesen figyelmen kívül hagyom. Az elején még csak 1-2 óra tananyagát nem másoltam be, és gondoltam, majd megoldom, most meg 20+ fel van torlódva.

Egyébként az elején én is élveztem, de már a tanároknak is megvan a saját technikájuk, amivel teljesen elveszik a kedvem az egésztől. Pl., hogy muszáj kamerát kapcsolni.

2021. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kötelezhet a tanár arra, hogy kamerát kapcsolj úgy, hogy az arcod is látszódik közben.
2021. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!