Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs még elegetek abból,...

Nincs még elegetek abból, hogy ha itt (pontosabban az Ismerkedés kategóriában) valaki ismerkedni próbál, akkor a potenciális jelentkezők helyett többnyire csak gyűlölködő, alázó, kötekedő kommentek érkeznek?

Figyelt kérdés
Ezt máshol úgy hívják, hogy üzletrontás. Elég hasonló ahhoz, mikor valamire nincs pénze az illetőnek, de az irigységtől és rosszindulattól fűtve elkezdi pocskondiázni az adott apróhirdetést. Én kitiltanám ezeket.
2021. jan. 25. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Így legalább mindenki pontosan látja, hogy nincs sok értelme itt ismerkedni.
2021. jan. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha. Szóval dögöljön meg a szomszéd tehene is? :D
2021. jan. 25. 23:40
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem szoktam az ismerkedős kategóriát nézni. 1-1 itteni kommentem alapján viszont már beszélgettem értelmes emberekkel innen, bár nem ismerkedés céljából.
2021. jan. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
Sokan szerintem azt sem tudják, hogy van ilyen kategória megint, így abban vannak, hogy nem lehet. Itt ismertem meg a barátnőm, szóval csak annyira nem lehet. 😃
2021. jan. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Én a múltkor véletlenül odatévedtem és egy kérdésre leírtam a véleményem.Sokan privátban megdicsertek érte, volt aki ismerkedett volna.Ez az egy tapasztalatom van, viszont más kategória alatt kaptam én is cifra üzeneteket.Szerintem ne foglalkozz az ilyenekkel,buta ember mindenhol van.Neten,anonim oldalon még könnyebb ilyen emberbe botlani,mert sokan itt vezetik le a feszkot.
2021. jan. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
Magát az oldalt nem ismerkedésre találták ki a kategória meg az ismerkedéssel kapcsolatos kérdéseknek van. Ezt azért szögezzük le. Én is kiborulok amikor bejelentkezek és 5 privátot kapok mindenféle becserkésző üzenetekkel. De nem bántanék senkit azért, ha valaki diszkrét módon feltesz egy kérdést ismerkedés céljából és nem zaklat senkit. Az a benyomásom az elmúlt pár évben sok lett a rossz indulat ezen az oldalon.
2021. jan. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
12-es vagyok. Bocsi most nézem a topikot, hogy külön van benne mindenféle meg társkeresés is. Nem láttam eddig. Ha oda írsz elvileg senki se szólhat be.
2021. jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Függ ez a kérdéstől, lehet sokak akik olvassák, el vannak keseredve és irigységet, dühöt és hasonló érzéseket hív elő belőlük a kérdésben olvasott dolgok. Bonyolultak a lelki folyamatok, kérdés vs. reakció - mi miről szól.
2021. jan. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedésre más szájtok valók. A gyakorikérdések nem hirdetőoldal. Nem arra való, hogy magányos vagyok, ismizni szeretnék. Ez egy hirdetés. Nem kérdés...
2021. jan. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Vuk-91 ***** válasza:

Nos, egyrészt, annyiban egyet értek a többiekkel, fura hogy itt próbálkozik valaki ismerkedéssel, holott nyílvánvaló, hogy nem erre tervezték, és az indulatok is el vannak szabadulva. Másrészt annyit tudok neked mondani, hogy sajnos ez az internet.


Az egy dolog hogy az embernek szólni kell, hogy "figyelj, mi szeretnénk informálódni az élet dolgairól, ha randizni akarsz, pont nem ez a helye." Viszont sok tuskó van a Gyakori kérdésekben, akik megszoktak valamit családon belül vagy filmekben, rajzfilmekben, sorozatokban, amelyekből levágta, hogy az a normális, és foggal, körömmel igyekszik megvédeni azt, amit megszokott. Ha valaki éppen párkeresésre törekszik egy olyan oldalon, ahol nekik nem lehetetlen sértéseket írni szinte bárhova, akkor sajnos élni fognak a lehetőséggel. Ez az internet... sajnos. Még belőlem is előhozta a legsötétebb, leggonoszabb énemet többször is. Egy olyan országban, ahol az ember büszke lehet, ha részegre issza magát minden nap, amiből szinte elkerülhetetlen, hogy nőverés lesz, meg a család pénze is elvész. Ráadásul a fiatalok is szinte az alapján mondják meg, hogy ember vagy-e, hogy hajlandó vagy-e magad hülyére inni. Egy ilyen országban ne csodálkozz, hogy ennyi tuskó van.

2021. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!