Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A JYSK-ban vásárolt matraccal...

Sziszifuszi89 kérdése:

A JYSK-ban vásárolt matraccal kapcsolatban van negatív tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
2 éve vásároltunk egy elég nagy értékű matracot,és a gyártó elutasítja a panaszomat.

2021. jan. 28. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Dreamzone, plus (S50/55): harmadikat gyűröm, legutóbb 70-75 körül volt, ingyen szállítás akcióval. Ennyiért csodát nem várok, előző elment 6-7 évet, vége felé már keményebb kókuszréteges oldalán tudtam csak aludni de "elhasználódáskor" az is besüpped olyankor max egy év alatt.

Ennyi van benne, ennyiért ez nem rossz, egy igazán minőségi márkás matrac ekkora méretben (160x200) sokszázezer forint, lehet az kibír másfél évtizedet vagy nem tudom de annál többre szerintem nem sokan terveznek bármilyen matraccal. Ha így nézzük és arányosítjuk, ezzel jobban kijövök még ha sűrűbben is cserélem, legalább nem kell annyira óvni se. De használok matracvédőt is.

Saját márkás, talán lengyel (?) import nagyáruházi tucat - ilyennél gondolom nem lehet könnyű garanciális igényeket érvényesíteni, esetleg gold fokozatúakra több jótállás vonatkozhat.

2021. jan. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:

Eddig azt hozza, amit mi vártunk. Féláron vettük az amúgy majdnem 400 ezres matracot. Annyiért nem kellett volna, de ennyiért igen.

Nem is tudom hány év gari van rá...5 vagy 10 ? Nagyon rápörögtünk hogy hol vegyünk matracot, majd amikor a matracb*zi csóka egy igazi szakboltban azt mondta, hogy hát ezek a matracok, amik minimum 6-700 ezrekbe fájtak volna, olyan 5 évig hozzák ezt a minőséget. Hát pfff...

Előtte Ikeás volt, teljesen jól brta, újra vettem volna, csak nem árulták azt a nekünk kellő méretben.

2021. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!