Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak az Alan Walker rajongók...

Vannak az Alan Walker rajongóknak ilyen számaik, aminek Walker ID a neve. Ez pontosan micsoda? És mitől függ, hogy mi lesz a számod?

Figyelt kérdés

2021. jan. 29. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom van egy oldal és ott regisztrálsz.
2021. febr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ez a szám nem függ semmitől ez a szám azt mutatja hányadik walker vagy.

ezt a számot akkor kapod ha w41k3r.com ra mész és regisztrálsz és akkor hivatalos aw fan leszel (walker).

2021. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a w41kk3r.com-on beírod az e-mail címedet és állítólag majd visszaküldenek egy kódot. de nekem még mindig nem küldték, azt tudja valaki, hogy kb ez mennyi idő
2021. ápr. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt nem kapni kell: regisztralsz es meg benne leszel a ,secret platform'-ban es jobb felso sarokban lesz egy #-elt szam, meg pluszba kapsz AW-tol uzit amibe mindig azt mondja: Hello Walker (a számodat mondja) és mondja a többit.
2021. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
remélem tudtam segíteni:D
2021. máj. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!