Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MetálCastiel, illetve Szefi...

MetálCastiel, illetve Szefi mit dolgozik?

Figyelt kérdés

Ezt felvállalták már valahol, lehet tudni?


Nekem szimpatikus emberek, attól függetlenül hogy mit dolgoznak...


Ha jól tudom, akkor viszont nem 100 százalékos az angol tudásuk, így furcsállom, hogy Angliában élnek, valamint ha jól tudom, akkor az Egyesült Államokban is voltak kint egész sokáig...


Én azt tudom elképzelni, hogy vagy valamilyen fizikai munkások, vagy például valami 3D modellezők, vagy nem tudom... De valami kreatív.


De őszintén -nem bántásból-, de nem hinném hogy reál területen, diplomás munkát végeznének.


Valaki tud erről valamit?

Megöl a kíváncsiság!



2021. jan. 30. 01:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szefi takarító, de csak heti 3-4 napot jár be. Az Angliai fizetések jóval, de jóval többek, mint a magyar. Castiel sokkal jobban beszél angolul, ő segített Szefinek elhelyezkedni. Castiel egy router, modem recovery gyárban dolgozik, 2 műszakban, de nem beszélhet bővebben a munkájáról, mivel a cég.. szépen mondva olyan trükkökkel él az adózást illetően, hogy azonnal kirúgnák és fel is jelentenék. Rendszeresen ellenőrzik, milyen videót rak ki.


Szefi most azt tervezi, hogy elkezd egy 3D modellezős tanfolyamot, mert eléggé érdekli és van tapasztalata ezzel kapcsolatban, és szeretne a későbbiekben ezzel is pénzt keresni, ami egyébként egy nagyon jó döntés.

2021. febr. 7. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Na érdekes, hogy még alig láttam pár videót tőlük, de majdnem eltaláltam... :D

2021. febr. 7. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
57%
Szefi a legjobb ember, akit valaha ismertem.
2022. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!