Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki milyen iskolába íratna egy...

Ki milyen iskolába íratna egy mozgássérült gyereket??? Nem nagyon szeretnénk speciálisba de lehet hogy csak ez a megoldás van..

Figyelt kérdés

#mozgéssérült gyerek# #iskoláztatás# #Mozgássérült # #Gyerek nevelés#
2021. jan. 30. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak mozgássérült és nem értelmifogyatékos,akkor miért ne járhatna rendes suliba?
2021. jan. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak mozgássérült,és inkább nagyon is inteligens nem ezzel van a gond... hanem nem igazán tudja magát ellátni..
2021. jan. 31. 12:25
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk, általános suliban - még régen -, volt egy srác, az Ottó. Ő mozgássérült volt, de csak annyiban, hogy az lábai rosszul álltak, és két bottal tudott állni, és menni. Mivel a szülei háza közvetlen az iskola mellett volt, így felvették a normál suliba.

Ha valaki speciális igényű - helyettesítésben voltam mozgássérült gyerekeknél, mint ápolónő -, akkor a legjobb oda beíratni a gyereket.

Iskolától függ, de nem vagyok biztos benne, ha tegyük fel, a wc-re is segítséggel mehet, hogy ezt egy - nem speciális - iskola bevállalja.

2021. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
80%
Ha gimnáziumról szó van akkor ajánlom az addetur iskolát, oda járok én is, már 2 éve
2021. febr. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!