Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha már kártyával kifizettem a...

Ha már kártyával kifizettem a csomagot de nem tudom átvenni akkor leadják a postára?

Figyelt kérdés
Kínából rendeltem szoval azt nem szeretném semmiképp hogy visszaküldjék

2021. jan. 31. 01:42
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Igen dobnak be a postaládádba egy papírt és leteszik a postára a csomagot.
2021. jan. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A kulcsszavak között szerepel két szolgáltató is.


Ha az MPL a szállító, akkor ezt találod a posta honlapján:


Kétszeri kézbesítési kísérlet MPL Üzleti csomag esetén, amelyet az alapdíj tartalmaz.

Első sikertelen kézbesítést követően (MPL Üzleti csomag esetén) a kézbesítő telefonon egyeztet a címzettel a második kézbesítési kísérlet időpontjáról és helyéről, vagy kérheti küldeményének postai szolgáltatóhelyen történő átvételét.


Ha a GLS, az nem fogja átadni a postának, természetesen.


A GLS alapból kétszer kísérli meg a kiszállítást. Kérésre egy harmadik próbálkozást is tesznek. Ha ez is sikertelen, csomag visszakerül a feladóhoz.

2021. jan. 31. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

2-es ez mind szép és jó, de valószínüleg ez nem csomag lesz. Nemzetközi levél amit vagy kivisznek és bedobnak, ha nagy méretű akkor ki sem viszik csak az értesítőt. Ha meg van rajta telószám, akkor sms értesítőt kap csak.

Mostanában nekem a dpd hozta a nagy alakúakat, mert besegítettek a postásoknak.

2021. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha kis dolog begyömöszölik a postaládába, ha nagy bekopognak és ha nem veszed át lerakják a postára. Legalábbis nálam így szokott lenni én elég sokat rendelek Kínából.
2021. jan. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!