Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért kell g*cinek lenni a...

Miért kell g*cinek lenni a diákmunkással?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Sparban vállaltam diákmunkákat suli mellett, mert ugye nem lehet odaállni apuci elé, hogy "helo kéne 100.000 gépre", nem is ez a lényeg. Olyan idióta és visszataszító emberek vannak, hogy az nem igaz. Húspultban dolgozok, állandóan csak pofáznak. Amikor zárás előtt 20 perccel beugrik a köcsög éhenkórász, majd neki áll feljebb, hogy "lassan" csomagolok (semmi baj nincs a sebességemmel). És persze neked meg mosolyogni kell rá, hiába vágnál bele egy csirkemellet a pofájába. És azt néztem a legtöbb vásárló, aki bárkivel g*ciskedik, az inkább a diákokkal teszi..

#Idióta vásárló
2021. febr. 1. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Üdv a valós életben! Az emberek többsége ilyen!
2021. febr. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajos ez van. Az csesz fel, hogy az nincs benne a 7500 FT-os béremben, hogy tűrjem a cseszegetést..
2021. febr. 1. 12:02
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

A zárás előtt 20 perccel az éppen egyenlő a nyitás után 1 órával.

A ge.iskedés személyfüggő, viszont ahogy olvaslak a stílusod alapból lehet ellenszenves a nagyközönség számára... udvariasság pedig a munkád része kell legyen... ugyanis te azért állsz ott, hogy a vevőt kiszolgáld, segíts neki.

Ha ez nem tetszik menjél havat lapátolni vagy a részeges Jóska mellé segédmunkásnak.

2021. febr. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Én alapvetően egy udvarias és tisztelettudó ember vagyok, de ha zárás előtt 20 perccel ilyen lekezelő, vérforraló stílusban adnád a tudtomra, hogy köcsög éhenkórásznak tartasz, én csak azért nem vágnálak pofán, mert annál sokkal jobban is ki tudok veled baszni. És ki is fogok.

Nem szégyelled magad?!

Zárás előtt 20 perccel ugyanolyan munkaidőd van, mint nyitás után 20 perccel.

Neked az a dolgod, ezt vállaltad, ezért kapod a pénzedet, hogy udvariasan kiszolgáld a kedves vevőt, és segíts neki, válaszolj a kérdéseire, ha gondja van.

Ha ez neked nem megy - akár 5 perccel is zárás előtt! - akkor nem neked való ez a munka, és teljes joggal fognak kivágni, mint a macskát szarni.

2021. febr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
És honnan tudná a szegény vásárló, hogy diák munkás áll a pultban? De ez a munka és úgy általában a kérdésed alapján egyáltalán semmi olyan munka nem neked való ahol emberekkel kell találkozni. Menj el egy gyárba szalag mellé robotolni, az neked való. Ott a gép nem szól vissza. Gyűlölöm az ilyen öntelt senkinket. A mi cégünk is alkalmaz diákmunkásokat de aki ilyen az előzetes állásinterjú 2. percében kivágjuk. És a hozzád hasonló kis köcsögökkel van tele a "piac". 10 jelentkezőből 9 ilyen. A lové kell neki, meg jogai vannak, de a munka az büdös. Fél órát késik, fél órával előbb már át van öltözve és menne haza. Szerencsére ezektől könnyű megszabadulni.
2021. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem személyes.

Ezek mindnekivel gyökerek. Nyugodtan meg lehet kérdezni a helyi, gyakorlottabbakat, mit lehet ilyenkor tenni.


Engem múltkor fejen is vert egy kis genny :)

Hát na. Mégsem csapok vissza, mert én vagyok a kiszolgáltatott.

2021. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de HOL ÍRTA a kérdezö, hogy nem szolgálta ki a bunkó alakot?

UGyanis ÈPPEN arról volt szó, hogy rendesen, normális sebességgel dolgozott, a vevö meg ennek ellenére belekötött!

2021. febr. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%

#7 Nem értem, mire írod ezt. Egyik hozzászólásban sincs ott, hogy nem szolgálta ki. Mindenki azt mondja, hogy munkaidőben ez a dolga.


A parasztkodás meg olyan, hogy van egy paraszt és főleg a munkaidő végénél, az tönkre tudja tenni az egész napodat. Ha lelkiismeretes vagy, még magadra is veszed és napokig tépi a lelked. Azért sokat számít, ha mások is elmondják, hogy miként kezelnék ezt. Így nem fogja magát marcangolni, akivel bunkó volt a tag.


A gond inkább az, hogy nem csak a boltnak van zárás, hanem a szerencsétlen egységsugarú is haza kell érjen este 8-ra úgy, hogy 6kor végzett a munkával, bent volt még egy online szülőin, majd este 7 és 8 között meg kell csinálnia azt, amire észszerű körülmények között este 10ig meg tudna. Iszonyatosan ki van mindenki. És ettől kikészül és állattá válik.


Nem kéne állattá válnia a vásárlónak! De azzá válnak az emberek. Kilátástalanság. Az ország olyan kezekben van, akik egy 5 éves gyerek értelmi színvonalát hozzák mind kommunikációban, mind szakmailag. A távolságot senki nem tarja be. Az emberek lökdösnek, és agresszívek. Nehéz ilyenkor megőrizni a hidegvért. EZ Mind nem mentség! De ez a helyzet, akár tetszik, akár nem.


Vásárlói oldalról tovább lehet gondolni, hogy ebben a feszült helyzetben több minden csattan az eladón. Ezért kicsit nagyobb toleranciával lehetne fordulni feléjük.

2021. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%
8-as: idöközben törölték azokat a kommenteket, ahol a kérdezöbe beleálltak.
2021. febr. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
Ohh! Akkor ezért nem értettem. Köszi a kiigazítást.
2021. febr. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!