Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szombaton csináltattam tetkot...

Szombaton csináltattam tetkot és a kérdésem hogy az baj ha nem foliàzom?

Figyelt kérdés
Szombaton kész lett ugye az első tetkóm és az a baj hogy ha fólia rajta van be kenem ugye bepanthennel de aztán úgy izzad nagyon izzad és jön le a festék kicsit már ki is fakult és azóta jobban is érzem nem annyira fáj már meg még varasodik és baj e az ha nem foliàzom?köszönöm a válaszokat

2021. febr. 1. 20:49
 1/7 anonim válasza:
Furi. Felénk 1 éjszakát van rajta a "tetkópelus", másnap reggel szappanos lemosás és utána csak napi 3x vékonyan Bepanten
2021. febr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt azt mondják víz nem érheti amíg a var le nem esik
2021. febr. 1. 21:47
 3/7 anonim válasza:

Ja. Ezért csak cicamosdottam. De az első napi nyálkát meg savót le jellett mosni.

De nem kellett dunsztolni. Nekem egyszerű volt viszonylag, olyan helyen van,hogy ki tudtam kerülni tusoláskor.

2021. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem pont a jobb csuklomon van és így nehéz tusolnom is mivel jobb kezes vagyok..
2021. febr. 1. 23:37
 5/7 anonim válasza:

Akkor csak tusoláshoz fóliázd le.

De szerintem anélkül is megoldható. ☺

2021. febr. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen oda le foliázom meg alváshoz de szerintem ma már arra nem fogom
2021. febr. 2. 12:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az első éjszaka fóliáztam a legújabbat. Áztatni nem szabad de ha lezuhanyzol attól nem lesz baja. A fóliázást meg nem szabad túlzásba vinni mert könnyen bepállik alatta a bőröd és ugyanúgy kijön a tinta. Ha a csuklódon van azzal nincs is sok baj. Nekem most a vállamon van ami gyógyulgat de ott meg dörzsölné a póló úgyhogy ujjatlanban vagyok aztán meg van oldva.
2021. febr. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!