Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elerni hogy a...

Hogyan lehet elerni hogy a YouTube video eljusson a celkozonsegehet?

Figyelt kérdés
Csinaltam egy videot amiben jo sok munkam van es ugy gondolom igenyes lett.Szeretnem ha eljutna ahhoz a cslkozonseghez akiket ez erdekel. (Para video) mik a trukkok/ algoritmus hogy mukodik hogy esetleg eljusson emberekhez feldobja nekik ajanlottba?Nem a top 50-be akarok bekerulni tudom hogy az ugysem lehetseges, en csak azt szeretnem hogy akik ilyeneket neznek azokhoz eljusson. Sok szot betegeltem ami illik a videora de sajnos csak 1-2 ember latja. Egyszer kiraktam egy allatos videot amin nagyon sok megtekintes van szoval azert valamiert egy ido utan bedobta a YouTube embereknek.

2021. febr. 2. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:
65%
Ha jó, akkor menni fog magától is. Hirdesd közösségi oldalakon. Osszák meg a barátaid minden ismerősükkel. Reklámoztasd magad Paulstreet-tel :D
2021. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

egy videó nem sokat ér. a YouTube algoritmus a frissülést, rendszerességet, nézők viselkedését figyeli. ha csak egy olyan videód van, ami érdekes a nézőknek, azt nem nagyon fogja ajánlani - kivéve, ha pont arra keresnek rá és nincs más releváns találat, vagy nagyon elől jön fel a találatok között.


ilyen rendszertelenül feltöltött videóknál csak arra hagyatkozhatsz, hogy a cím, leírás, kulcsszavak minél pontosabban egyezzenek azokkal, amikre az eberek rákeresnek és pont ilyen videót szeretnének látni.


valószínűbb, hogy annak az egy videódnak a nagy nézettsége onnan jött, hogy egy valaki rátalált és megosztotta olyan helyen, ahol több ember látta és ez hirtelen megdobta a nézettségét - de még ilyen esetben is nagyon fontos, hogy vajon akik "látták" azok meddig nézték (néző megtartás), ugyanis, ha csak rákattintanak és néhány másodperc után már be is csukták, az ugyan megtekintésnek számít, viszont azt jelzi a YouTube-nak, hogy nem érdekes a videód a nézők számára, így legközelebb már nem fogja ajánlani arra a keresési találatra.

ezért ajánlott kerülni a clickbaitet és inkább csak figyelefelkeltő, de olyan címet adni, amit tényleg teljesítesz is a videóban, mert a clickbait könnyen fordítva sülhet el...

2021. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!